ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
3
 

Si te pergatisim supe peshku

nga alda

Pergatitja e supes me levrek

Instruksione
Niveli i Veshtiresise: Mesatar

Perberesit per 2 veta:

2-3 levreke te pastruar mire.

dy karrota te prera ne rrethe te vegjel

nje grusht majdanoz

pak vaj ulliri

leng limoni

piper i zi

Pergatitja:

Se pari merrni mishin e kokes se peshkut dhe hidheni ne texhere te zihet se bashku me trupin e peshkut. Lijeni keshtu per nje cope here ne zjarr te  ulet. Me pas shtojini dhe karrotat dhe lijini te zihen se bashku serish ne zjarr te ulet. Keshtu dhe supa do te trashet pak. Nga fundi shtoni pak vaj ulliri dhe majdanozin. Sherbejeni te nxehte dhe sipas deshires mund ti hidhni dhe piper te zi dhe limon siper.Club FM
union


Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: alda
Lexuar: ikub #:
 3
KUZHINA
 8.406 911140007

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
BEHIJE
Para 26 muajsh  
  
TORTE
+2     
BEHIJE
Para 26 muajsh  
  
TORTE
+1     
BEHIJE
Para 26 muajsh  
  
TORTE
-1     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan