Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si te ndertoj nje Pyetesor per matjen e Permbushjes se kerkesave te Klienteve
 
Shperndaje
ikub#: 912110014
Pyetjet e vendosura ne pyetesorin e matjes se permbushjes se kerkesave te klienteve jane te rendesishme per zhvillimin e nje sondazhi efektiv. Ky artikull jep nje orientim se si mund te hartohen pyetjet.

klienteReferoju Planit te Biznesit
Nese keni hartuar nje plan biznesi eshte mire qe ju te keni rreshtuar disa objektiva te matshem persa I perket sherbimit ndaj klientit Riktheju ketyre objektivave dhe mendo se si mund te vleresosh arritjen nepermjet nje sondazhi per permbushjen e  kerkesave te klienteve

Mblidh opinionet e klienteve
Ka disa menyra per te mbledhur opinionet e klienteve Nje menyre do te ishte te pyesnit klientet e pranishem rreth sherbimeve ose produkteve ose punonjesve tuaj me pyetje si & ldquo Cfare ju pelqen me shume rreth& hellip & rdquo ose & ldquo Cfare ju pelqen me pak tek & hellip & rdquo Keto mund te behen drejtpersedrejti ose nepermjet telefonit Grupe te perzgjedhura jane gjithashtu nje ide e mire per te mbledhur opinionet e klienteve rreth biznesit tuaj
Gjej template te gatshme per sondazhin e permbushjes se kerkesave te klienteve   
Ne internet mund te gjesh shume lehte template per sondazhe te ketij lloji Shume prej tyre jane te pergjithshem por mund te modifikohen lehtesisht per t& rsquo u pershtatur me kerkesat tuaja specifike


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: MARKETING

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved