ebuy.al
Alexa Alexa

Tema (Krijimi.)
Nuk ka nen-kategori 
33 artikuj aktive


Si te gjeni nje ide te mire per biznes?
Ne artikullin e meposhtem do te lexoni disa nga keshillat me te mira se si te zbuloni nje ide te sukseshme. me teper...
Para 27 muajsh
10293 Lexime 0 Komente 0 Vota

Si te mposhtim frikat e Start Up-it?
Nderkohe qe shume njerez enderrojne per fillimin e biznesit te tyre, jane shume pak ato qe marin guximi per ta bere ate realitet.Ironia eshte se shume nga ato qe marin pergjegjesine per ti kapercyer... me teper...
Para 28 muajsh
1540 Lexime 0 Komente 0 Vota

Si te krijosh nje biznes duke filluar nga 20-50 €?
Nese keni endrerruar ndonjehere te filloni nje aktivitet tuajin me pak kapital, atehere duhet te njihni kete metode per te ndertuar nje firme mjafte te suksesheme. me teper...
Para 28 muajsh
3036 Lexime 0 Komente 0 Vota

Si te ndertosh nje biznes te sukseshem?
Të ndërtosh një kompani të suksesshme nuk është e vështirë, pasi gjithçka që duhet ditur për të arritur këtë është zbuluar dhe bërë e njohur. Gjithçka që u kërkohet biznesmenëve apo drejtuesve të... me teper...
Para 28 muajsh
4375 Lexime 0 Komente 0 Vota

Si te regjistroni nje biznes?
Aplikimi për regjistrimin fillestar mund të bëhet në sportelet e QKR-së në Tiranë ose në sportelet e shërbimit, të vendosura në bashki. me teper...
Para 35 muajsh
1681 Lexime 0 Komente 0 Vota

Si te njiheni me e elementet qe ju duhen per te nisur nje biznes?
Fillimi i nje biznesi te ri mund te jete i veshtire dhe mund te veshtiresohet edhe me shume nese nuk keni njohurite e duhura, ja disa keshilla qe mund te jene te vlefshme per ju... me teper...
Para 39 muajsh
2963 Lexime 0 Komente 0 Vota

Si te kuptoni disa tipare ne nje marrdhenie biznesi?
Marrdheniet e biznesit i japin mundesine e individeve te ecin me shume dhe me te sigurte ne kete bote te ashper, me poshte renditen disa specifika qe ia vlen te kihen parasysh... me teper...
Para 40 muajsh
1712 Lexime 0 Komente 0 Vota

Si te beni para nepermjet telefonit?
Mund te jeni ne biznesmen shume i fuqishem duke "punuar" nepermjet telefonit. Ne ditet e sotme informacioni dhe komunikimi jane esenciale, me poshte renditen disa hapa te thjeshta... me teper...
Para 40 muajsh
1418 Lexime 0 Komente 0 Vota

Si te aplikoni per nje ambjent me qera per biznesin tuaj?
Me poshte renditen disa keshilla te thjeshta qe kane per qellim tu ndihmojne ne krijimin e nje dokumenti per te marre nje ambjent me qera per biznesin tuaj... me teper...
Para 40 muajsh
1521 Lexime 0 Komente 0 Vota

Si te zhvilloni nje plan rekrutimi per biznesin tuaj te ri?
Nese doni qe te keni personat me te kualifikuar per biznesin tuaj te ri, duhet fillimisht te ngrini nje plan te mire rekrutimi, ja disa keshilla se si mund ta beni kete... me teper...
Para 40 muajsh
1921 Lexime 0 Komente 0 Vota

1 2 3 4Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan