Ide për të dekoruar mesin e tavolinës gjatë festave
 
Shperndaje
ikub#: 1612050154
Qirinj, pisha e bredha...
FOTO GALERI
1/10
Ide për të dekoruar mesin e tavolinës gjatë festave

Për të dekoruar tavolinën gjatë festave mjaftojnë pak gjëra: pisha, qirinj e fantazi. Ja disa ide kreative, origjinale dhe ricikluese për një shtëpi rrezëllitëse gjatë festave. Një sirtar druri kthehet në një kontenier origjinal për një arredim rustik. Këto dhe ide të tjera i gjeni më poshtë:

Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: DEKORIM PISHA QIRINJ TRYEZA 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved