Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Dekori i mesit të tavolinës për Krishhtlindje: 12 ide kreative
 
Shperndaje
ikub#: 1612150017
Për një tavolinë të ngrohtë dhe të rafinuar, nuk ka nevojë për porcelan e qelqe Murano, por për fantazi, qirinj dhe pak kreativitet.

Dekori i mesit të tavolinës i krijuar nga vetë ju: qirinj, lule, topa të pemës së Vitit të Ri, ëmbëlsira e biskota. Ja disa ide sugjeruar nga një ekspert interior për Elle.it.

 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: DEKOR IDE MESI TAVOLINA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved