Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja disa përdorime të limonit të cilat nuk i dinit
 
Shperndaje
ikub#: 1612180011
Vetitë magjike të limonit.
Ekzistojnë shumë gjëra të përditshme në pastrim dhe mirëmbajtje në të cilat ju vjen në ndihmë limoni. 
 
Me anë të limonit mund të pastroni shtëpinë, mund të pastroni duart nga njollat apo erërat që nuk largohen apo edhe mund të ruani mollën nga oksidimi i saj. 
 
Shikoni videon dhe mësoni disa gjëra që mund të bëni me limonin dhe nuk i dinit.
 
 

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: LIMONI MIREMBAJTJA NJOLLAT PASTRIMI PERDORIMET

Loading...


Jenny Greg   Para 32 ditesh     
nudimo brz i povoljan kredit uz kamatnu stopu od 3%. kontaktirajte nas putem jennygreg35@gmail.com da biste dobili zajam od 5000 do 100.000.000
Jenny Greg   Para 32 ditesh     
nudimo brz i povoljan kredit uz kamatnu stopu od 3%. kontaktirajte nas putem jennygreg35@gmail.com da biste dobili zajam od 5000 do 100.000.000
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved