Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të minimizoni pamjen e rrudhave të ballit? Disa këshilla
 
Shperndaje
ikub#: 1612200190
Edhe pa pasur informacion personal, është shumë e lehtë për disa njerëz të gjejnë moshën tuaj thjesht duke ju parë në fytyrë. Rrudhat e ballit ju tradhtojnë. Ja si ta parandaloni këtë:

Nëse nuk keni para për t’iu nënshtruar trajtimeve për lëkurën, mos u shqetësoni. Mjafton të ndiqni disa këshilla që janë të dobishme jo vetëm për lëkurën, por edhe shëndetin në përgjithësi.
 
1. Pini sa më shumë ujë.
 
2. Masazhoni xhel aloe vera në to.
 
3. Ushqeni vazhdimisht lëkurën me vajra bimorë.
 
4. Aplikoni lëng limoni.
 
5. Masazhoni lëng kastraveci në to. 
 
6. Hani papaja dhe bëni maskë me të gjithashtu.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BALLI MINIMIZIMI PAMJE RRUDHAT

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved