Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si të vendosni pikturat në mur pa përdorur gozhda
 
Shperndaje
ikub#: 1701100101
Mënyra të bukura për të vendosur panoramat, pa qenë nevoja të hapni vrima në mure.
Mësoni disa teknika më të sigurta si për gishtat tuaj edhe për muret për të vendosur panoramat apo fotografitë në shtëpi.  Ja disa ide gjeniale.
1-Nëse keni zona me gips në shtëpi varni në to grepa të vegjël me litar në mënyrë që të mbajnë panoramat. Kjo do të krijojë një dekor fantastik dhe unik në shtëpinë tuaj.
2-Përdorni ngjitëset për të vendosur panorama të vogla ose që kanë një peshë të lehtë. Kjo do të bëjë që të mos krijoni vrima në mure.
3-Përdorni objekte prej druri për të varur pikturat. Dekori unik do ta bëjë më fashion dhe moderne shtëpinë.
4-Përdorni shkallët e vjetra. Vendosni ato në një cep të shtëpisë dhe mbusheni atë me piktura dhe survenire të ndryshme.
5-Vendosini fotografitë mbi një komodinë duke i mbështetur në mure. Kini parasysh që panoramat e vogla duhet të qëndrojnë përpara atyre të mëdha.




Postuar: 10 Jan
 
Shfleto artikuj te tjere per: FOTOGRAFITE GOZHDA MURI PIKTURAT VENDOSJA

Albtelecom
loading...




 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
Teoren



Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved