Flokët 2017: një kasketë nga tapeti i kuq
 
Shperndaje
ikub#: 1702280081
Një prerje pa kohë dhe e lehtë për t’u mbajtur...

E sofistikuar dhe e thjeshtë për t’u mbajtur, kasketa është një prerje e dashur nga yjet. Më poshtë do të gjeni një galeri me versione pa kohë (Katie Holmes, Miranda Kerr), elegante (Jessica Chastain, Jennifer Lopez) dhe avangarde (Kristen Stewart, Taylor Swift), për të gjetur atë të duhurën për ju.

Mënyrat për të realizuar prerjen kasketë janë të pafundme. Në varësi të  përbërjes, nuancës dhe gjatësisë, ndryshon gjithçka.  Ja si duken prerje të tilla në tapetin e kuq, nga stili ultra i krehur deri tek  krehja e çrregullt punk.

Loading...
loading...


Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MODEL PRERJA TAPETI I KUQ 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved