WhatsApp, si të dërgoni mesazhet që fshihen?
 
Shperndaje
ikub#: 1703080098
Mesazhet qe dërgojmë me ane te aplikacionit te njohur te Facebook, mund te vetëfshihen.
Funksioni i ri qe është shtuar menjëherë pas përditësimit te versionit te fundit te WhatsApp mundëson dërgimin e mesazheve, fotove, videove apo Gift-eve fale butonit My Status.
Ashtu sikurse edhe Snapchat, WhatsApp ka përfshirë ne funksionet e tij edhe dërgimin e mesazheve, fotove dhe videove qe vetëprishen për një fare kohe. Për te realizuar këtë duhet te shkojmë tek butoni i ri Status, poshtë ne te djathte te ekranit. Me pas shkojmë tek butoni My Status ku është e mundur te ngarkohen përmbajtje qe mund te shikohen nga një ose me shume përdorues, sipas asaj qe kemi vendosur me pare, te cilat ruhen ne smartphone-t për jo me shume se 24 ore.
Funksioni i ri lejon kështu te pasionuarit qe te dërgojnë përmbajtje pa pasur frike se lenë gjurme dhe pa vene ne rrezik privatësinë e tyre.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: FUNKSIONI MESAZHE WHATSAPP 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved