Si të krijoni vetë mbajtëse bizhuterish apo makeup-i
Video tutorial për të mësuar disa truke të thjeshta në organizimin e makeup-it dhe bizhuterive.
Burimi: ikub.al
Shperndaje
 
0
0
Instruksione
Të gjithë femrat vuajnë nga mungesa e hapësirave apo rrëmuja që ndodh në sirtarë ku mbahet makeup-i apo bizhuteritë. Ja disa ide të thjeshta si të organizoni gjërat personale pa shpenzuar asgjë. Shikoni videon dhe mësoni të ricikloni gjërat që në pamje të parë duken pa vlerë.
 

Niveli i vështirësisë
Sfidues*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
loading...
clubfmradio
Chez Moi

Na ndiqni
Shfleto artikuj te tjere per: BEJE VETE BIZHUTERI MAKEUP ORGANIZIMI
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1703130111


Digitalb


UnionBank