DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të krijoni vetë mbajtëse bizhuterish apo makeup-i
 
Shperndaje
ikub#: 1703130111
Video tutorial për të mësuar disa truke të thjeshta në organizimin e makeup-it dhe bizhuterive.
Të gjithë femrat vuajnë nga mungesa e hapësirave apo rrëmuja që ndodh në sirtarë ku mbahet makeup-i apo bizhuteritë. Ja disa ide të thjeshta si të organizoni gjërat personale pa shpenzuar asgjë. Shikoni videon dhe mësoni të ricikloni gjërat që në pamje të parë duken pa vlerë.
 

loading...


Ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: BEJE VETE BIZHUTERI MAKEUP ORGANIZIMI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Albanian ICT Diaspora
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved