Truke të thjeshta dhe të nevojshme në kuzhinë
Mësoni disa truke të thjeshta për të lehtësuar punën tuaj në kuzhinë.
Burimi: ikub.al
Shperndaje
 
0
0
Instruksione
Jo çdo truk që shikoni në interent është praktike dhe e vlefshme. Në videon e mëposhtme jepen disa truke të vlefshme për të gjithë në kuzhinë. Në këtë mënyrë gatimi do të jetë edhe më i thjeshtë dhe i shpejtë.
 
Mësoni si të hapni një kavanoz, apo si ti preni përgjysëm domatet shpejtë, si të ndani thjeshtë të verdhën nga e bardha e vezës etj.
 
 

Niveli i vështirësisë
Elementar*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

Na ndiqni
Shfleto artikuj te tjere per: GATIMI KUZHINA TRUKE
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1703180029
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9