Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Truke të thjeshta dhe të nevojshme në kuzhinë
 
Shperndaje
ikub#: 1703180029
Mësoni disa truke të thjeshta për të lehtësuar punën tuaj në kuzhinë.
Jo çdo truk që shikoni në interent është praktike dhe e vlefshme. Në videon e mëposhtme jepen disa truke të vlefshme për të gjithë në kuzhinë. Në këtë mënyrë gatimi do të jetë edhe më i thjeshtë dhe i shpejtë.
 
Mësoni si të hapni një kavanoz, apo si ti preni përgjysëm domatet shpejtë, si të ndani thjeshtë të verdhën nga e bardha e vezës etj.
 
 Ventouris
ventouris


Postuar: 18 Mar
 
Shfleto artikuj te tjere per: GATIMI KUZHINA TRUKE

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Digitalb

Butik Alviero

Më të lexuarat


Chez Moi
DigitalbCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved