Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si të përdorni celularin në mënyrë të sigurt për shëndetin
 
Shperndaje
ikub#: 1704190098
Shëndeti juaj është duke u shkatërruar vetëm nga përdorimi i telefonit dhe nuk po e kuptoni.

 
Telefoni është një nga mjetet më moderne të komunikimit në distancë. Ato janë kthyer në një mjet të domosdoshëm, sa shumica  e njerëzve në botë janë bërë të varur prej tij. Telefoni mund të jetë shkaktarë për sëmundje të ndryshme si pagjumësia, dhimbjet e kokës, dhimbjet e qafës dhe shpinës, problemet me sytë, dhimbje dhe lodhje të duarve etj.
 
Megjithatë po ta përdorni atë në mënyrën e duhur nuk do të keni probleme. Ndiqni këshillat në videon e mësipërme për të mësuar si ta përdorni telefonin në mënyrë të sigurt për shëndetin.
 


ventouris


Postuar: 19 Pri
 
Shfleto artikuj te tjere per: CELULARI PERDORIMI SHENDETI

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
TeorenCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved