Si të përdorni celularin në mënyrë të sigurt për shëndetin
Shëndeti juaj është duke u shkatërruar vetëm nga përdorimi i telefonit dhe nuk po e kuptoni.
Burimi: ikub
Shperndaje
 
0
0
Instruksione

 
Telefoni është një nga mjetet më moderne të komunikimit në distancë. Ato janë kthyer në një mjet të domosdoshëm, sa shumica  e njerëzve në botë janë bërë të varur prej tij. Telefoni mund të jetë shkaktarë për sëmundje të ndryshme si pagjumësia, dhimbjet e kokës, dhimbjet e qafës dhe shpinës, problemet me sytë, dhimbje dhe lodhje të duarve etj.
 
Megjithatë po ta përdorni atë në mënyrën e duhur nuk do të keni probleme. Ndiqni këshillat në videon e mësipërme për të mësuar si ta përdorni telefonin në mënyrë të sigurt për shëndetin.
 
Niveli i vështirësisë
Sfidues   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

Na ndiqni
Shfleto artikuj te tjere per: CELULARI PERDORIMI SHENDETI
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1704190098
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9