Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
10 mënyra si të lidhni bukur një shall plazhi
 
Shperndaje
ikub#: 1704200012
Ide të bukura dhe origjinale për të shkëlqyer edhe buzë detit.
Vera po afron dhe ju jeni duke menduar se ku do ti kaloni pushimet këtë vit. Pushimet janë të bukura dhe relaksuese, por planifikimi dhe përgatitja e valixhes është paksa stresuese për pjesën më të madhe të njerëzve.
 
Ja si ta lehtësoni valixhen tuaj duke mësuar disa truke veshjesh që mund të bëni me shallin e plazhit. Në këtë mënyrë nuk do të keni pse të merrni rroba shtesë.  Me anë të shallit të plazhit ju mund të krijoni fustane dhe modele pafund, të bukura dhe unike.
Postuar: 20 Pri
 
Shfleto artikuj te tjere per: LIDHJA MENYRAT PLAZHI SHALL VERA

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
TeorenCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved