Para 53 ditesh
Burimi: ikub
Postuar nga: o.zh
Planifikimi

Para 21 muajsh
Si të zgjidhni fustanin e nuses në bazë të formës tuaj t...
Një ndër situatat më tepër të komplikuara dhe të vështira që një femër i duhet të përjetojë, është përzgjedhja e fustanit të saj të nusësirë!
Postuar nga: E.C
Moda

Para 49 muajsh
Si të zgjidhni unazën e martesës?
Ju keni vendosur më në fund t’i propozoni të dashurës suaj, por keni një problem: çfarë unaze të zgjidhni për t’i dhuruar asaj?
Postuar nga: a.k
Planifikimi

Para 55 muajsh
Si te organizojme diten e dasmes?
Lista e gjate e shpenzimeve mund ta beje diten tende te dasmes te duket e frikshme dhe thuajse e paperballueshme per xhepat.
Postuar nga: a.k
Planifikimi

Para 56 muajsh
Si të zgjedhim fustanin e nusërisë
Keni ëndërruar për këtë gjë qëkur keni qenë vajzë e vogël.
Postuar nga: a.k
Moda

Para 59 muajsh
Si te organizojme nje dasem ideale?
Organizimi i dasmës është një nga gjërat më të vështira, por dhe më të bukura. Kërkon punë, kohë, durim dhe mbi të gjitha shumë para.
Postuar nga: ermal
Tradita & Zakone

Para 59 muajsh
Si te zgjedhesh dhuraten per nusen pas dasmes
Nata e parë pas martesës konsiderohet si një nga momentet më specialë të jetës. Mirëpo zakonisht është edhe momenti kur dhëndri i bën një dhuratë të veçantë nuses, për ta mbajtur mend sa më gjatë. Ja...
Postuar nga: mbalena
Tradita & Zakone

Para 62 muajsh
Postuar nga: khoxha
Bukuria

Para 66 muajsh
Si te zgjedhim vellon e nuserise?
Velloja e nuses eshte nje nder aksesoret me te rendesishem.
Postuar nga: a.k
Moda

Para 67 muajsh
Si te planifikojme organizimin e nje martese
Organizimi i një martese nuk është aspak e lehtë dhe sidomos është një punë që kërkon shumë kohë, për planifikime dhe kontaktet e shumta. Dihet që ekziston një figurë profesionale, që merret me këtë...
Postuar nga: mbalena
Planifikimi
1 2 3Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9