Para 19 muajsh
Si të zgjidhni fustanin e nuses në bazë të formës tuaj t...
Një ndër situatat më tepër të komplikuara dhe të vështira që një femër i duhet të përjetojë, është përzgjedhja e fustanit të saj të nusësirë!
Postuar nga: E.C
Moda

Para 48 muajsh
Si të zgjidhni unazën e martesës?
Ju keni vendosur më në fund t’i propozoni të dashurës suaj, por keni një problem: çfarë unaze të zgjidhni për t’i dhuruar asaj?
Postuar nga: a.k
Planifikimi

Para 53 muajsh
Si te organizojme diten e dasmes?
Lista e gjate e shpenzimeve mund ta beje diten tende te dasmes te duket e frikshme dhe thuajse e paperballueshme per xhepat.
Postuar nga: a.k
Planifikimi

Para 54 muajsh
Si të zgjedhim fustanin e nusërisë
Keni ëndërruar për këtë gjë qëkur keni qenë vajzë e vogël.
Postuar nga: a.k
Moda

Para 57 muajsh
Si te organizojme nje dasem ideale?
Organizimi i dasmës është një nga gjërat më të vështira, por dhe më të bukura. Kërkon punë, kohë, durim dhe mbi të gjitha shumë para.
Postuar nga: ermal
Tradita & Zakone

Para 58 muajsh
Si te zgjedhesh dhuraten per nusen pas dasmes
Nata e parë pas martesës konsiderohet si një nga momentet më specialë të jetës. Mirëpo zakonisht është edhe momenti kur dhëndri i bën një dhuratë të veçantë nuses, për ta mbajtur mend sa më gjatë. Ja...
Postuar nga: mbalena
Tradita & Zakone

Para 60 muajsh
Postuar nga: khoxha
Bukuria

Para 64 muajsh
Si te zgjedhim vellon e nuserise?
Velloja e nuses eshte nje nder aksesoret me te rendesishem.
Postuar nga: a.k
Moda

Para 65 muajsh
Si te planifikojme organizimin e nje martese
Organizimi i një martese nuk është aspak e lehtë dhe sidomos është një punë që kërkon shumë kohë, për planifikime dhe kontaktet e shumta. Dihet që ekziston një figurë profesionale, që merret me këtë...
Postuar nga: mbalena
Planifikimi

Para 77 muajsh
Si te zgjidhni stilin e dasmes suaj ne baze te shenjes se...
Po beheni gati te martoheni, por nuk dini se cfare lloj dasme keni deshire te beni? Doni nje dasem te thjeshte me pak te ftuar apo nje dasem madheshtore? Nepermjet shkrimit te meposhtem, tani mund...
Postuar nga: aleda
Tipi i dasmes
1 2 3Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet