Para 13 oresh
Si të bëjmë një ‘qenush prej xixash’
Nëse fantazia nuk mungon atëherë mund të bëjmë çfarë të duam ne. Një dhuratë për fëmijët tuaj, apo për miqtë e tyre të vegjël. Qofte edhe për vetë ju.
Postuar nga: o.h.
Pikture

Para 16 oresh
Burimi: ikub.al
Si të përmirësoni posturën tuaj
Zhvillimi teknologjik ka lehtësuar punët e jetës së përditshme, por gjithashtu ka ndikuar edhe në shëndetin e njeriut.
Postuar nga: Kokonozi
Fitness

Para 38 oresh
Burimi: ikub
Si të bëjmë çaj të ftohtë limoni në shtëpi
Të bekuar me klimën mesdhetare, dimë që ditët e nxehta nuk janë larg, që përkthehet shumë shpejt në dehidratim për organizmin tonë, të ndjeshëm ndaj temperaturave. Prandaj çaji, dhe nëse është i bërë...
Postuar nga: o.h.
Pije & Cocktails

Para 39 oresh
Burimi: ikub.al
Si të parandaloni rritjen e qimeve nën lëkurë
Depilohuni në mënyrën e duhur për të shmangur acarimin dhe rritjen e qimeve nën lëkurë.
Postuar nga: Kokonozi
Lekura

Para 40 oresh
Burimi: ikub.al
Përdorimet që nuk i dinit të qeses plastike
Qeset plastike ndodhen në çdo shtëpi dhe janë shumë të përdorshme në kuzhinë. Po a e dini se çfarë mund të bëni me to përveç paketimit të ushqimit?
Postuar nga: Kokonozi
Mirmbajtje

Para 3 ditesh
Burimi: ikub.al
Hapat e duhur për të larguar pikat e zeza
Kjo është mënyra e duhur për të larguar pikat e zeza nga lëkura.
Postuar nga: Kokonozi
Lekura

Para 5 ditesh
Burimi: ikub.al
Si të bëni dush në mënyrën e duhur
Dushi është një nder ato momente shume relaksuese për te larguar te gjitha streset e një dite te gjate.
Postuar nga: a.k
SPA

Para 6 ditesh
Burimi: ikub.al
Si të minimizojmë pasojat e alergjive nga poleni
Alergjitë e rrugëve te frymëmarrjes, si pasoje e ndryshimeve klimaterike janë shtuar se tepërmi. Për me tepër, ato nuk manifestohen me vetëm ne periudha te caktuara, por shtrihen thuajse ne te gjithë...
Postuar nga: k.s
Mjekesia Alternative

Para 6 ditesh
Burimi: ikub.al
Si të bëni në mënyrë perfekte penelin me një karficë flokësh
Jeni ende duke u përpjekur për të perfeksionuar vendosjen e penelit? Ja një mënyrë super e thjeshtë.
Postuar nga: Kokonozi
Bukuria

Para 7 ditesh
Burimi: ikub.al
10 mënyra si të lidhni bukur një shall plazhi
Ide të bukura dhe origjinale për të shkëlqyer edhe buzë detit.
Postuar nga: Kokonozi
Bukuria
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9