Para 5 ditesh
Burimi: ikub.al
Truke të thjeshta dhe të nevojshme në kuzhinë
Mësoni disa truke të thjeshta për të lehtësuar punën tuaj në kuzhinë.
Postuar nga: Kokonozi
Mirmbajtje

Para 10 ditesh
Burimi: ikub.al
Si të krijoni vetë mbajtëse bizhuterish apo makeup-i
Video tutorial për të mësuar disa truke të thjeshta në organizimin e makeup-it dhe bizhuterive.
Postuar nga: Kokonozi
Design & Decor

Para 19 ditesh
Burimi: ikub.al
Si ti mbani lulet natyrale të freskëta për një kohë të gjatë
Një buqetë me lule është gjithmonë një dhuratë e këndshme.
Postuar nga: Kokonozi
Lulet & Pemet

Para 20 ditesh
Burimi: ikub.al
Disa këshilla për t’i ruajtur sa më gjatë lulet e freskëta
Ja disa këshilla për t’i ruajtur sa më gjatë buqetat e freskëta të luleve…
Postuar nga: o.zh
Lulet & Pemet

Para 23 ditesh
Burimi: ikub.al
Flokët 2017: një kasketë nga tapeti i kuq
Një prerje pa kohë dhe e lehtë për t’u mbajtur...
Postuar nga: o.zh
Mirmbajtje

Para 23 ditesh
Burimi: ikub.al
Postuar nga: o.zh
Mirmbajtje

Para 28 ditesh
Burimi: ikub.al
Truke të zgjuara që ju shpëtojnë jetën veshjeve dhe këpucëve
Nëse aparenca e veshjeve dhe këpucëve tona të preferuara dëmtohet me kalimin e kohës, ka disa zgjidhje që na ndihmojnë t’i bëjmë të duken si të reja.
Postuar nga: o.zh
Mirmbajtje

Para 35 ditesh
Burimi: ikub.al
Si të veproni që dhe nga koshi i plehrave të vijë gjithmo...
Koshat e plehrave kanë tendencë të bëhen ngjitës. Edhe nëse i pastroni shpesh, plastika ka tendencë ta absorbojë dhe mbajë erën. Ju mund ta mbani atë të freskët me këto produkte të përgatitura vetë.
Postuar nga: o.zh
Mirmbajtje

Para 35 ditesh
Burimi: ikub.al
Truke praktike për të bërë më të thjeshtë jetën e përdits...
Këtu do të gjeni 15 truke të cilat do t’ju vlejnë të gjithëve...
Postuar nga: o.zh
Mirmbajtje

Para 36 ditesh
Burimi: ikub.al
Si të thani petalet e trëndafilave
Nëse keni marrë një buqetë trëndafilash për Shën Valentin, thajini ato. Tharja u ruan bukurinë dhe aromën...
Postuar nga: o.zh
Lulet & Pemet
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9