Para 3 muajsh
Burimi: ikub.al
Si të dobësoheni kur keni një fytyrë topolake
Mund të keni trupin perfekt dhe elegant, por fytyra juaj është shumë e mbushur dhe rrumbullake.
Postuar nga: Kokonozi
Fitness

Para 5 muajsh
Burimi: ikub.al
Si të jemi të lumtur me 15 minuta yoga? Video
Yoga nuk është thjesht një stërvitje që ndihmon në tendosjen dhe bonifikimin e fizikut tuaj; ajo ka shumë benefite shëndetësore përtej fitness-it.
Postuar nga: o.zh
Trajnime

Para 7 muajsh
Si të rrisni masën e gjoksit pa shtuar në peshë?
Edhe pse shtimi në peshë mund të jetë mënyra më e lehtë për të zmadhuar gjinjtë tuaj pa kirurgji, jo të gjitha duan të kenë disa kilogramë më shumë për një masë më të madhe reçipetash.
Postuar nga: o.zh
Fitness

Para 10 muajsh
Burimi: ikub.al
5 mënyra për t’u bërë një person mëngjesor
Hasni vështirësi për t’u ngritur nga shtrati në mëngjes?
Postuar nga: o.zh
Fitness

Para 10 muajsh
Burimi: ikub.al
Doni të zhvilloni muskulaturën? Nuk është e nevojshme stë...
Duket si një lajm i mire për te pasionuarit pas bodybuilding-ut. Një studim i McMaster University ne Kanada dhe botuar ne Journal of Applied Physiology, ka treguar se për te shtuar masën muskulore,...
Postuar nga: k.s
Trajnime

Para 11 muajsh
Burimi: ikub.al
Si të tonifikoni trupin shpejt për verën që ju pret?
Trajneri i shumë yjeve Harley Pasternak, ka treguar ushtrimet e tij të preferuara për tonifikim...
Postuar nga: o.zh
Fitness

Para 12 muajsh
Burimi: ikub.al
Si të motivohemi për të bërë stërvitje
Të gjesh motivimin për t’u stërvitur është çelësi i suksesit për të pasur një trup të mirë. Duhet patjetër të zbulosh se çfarë kërkon mendja jote në mënyrë që trupi të vihet në lëvizje.
Postuar nga: k.s
Fitness

Para 12 muajsh
Burimi: ikub.al
Si të dobësoni këmbët? 5 këshilla të thjeshta
Dëshira e çdo femre është të ketë këmbë pa dhjamë e celulit. Kremrat së bashku me sport të kombinuar me një dietë ushqimore, ndihmojnë.
Postuar nga: o.zh
Fitness

Para 14 muajsh
Burimi: ikub.al
Si të vrapojmë në dimër
Ne dimër, me kohe te ftohte, te keqe, me shi dhe erë, motivimi për te dale për vrap mëngjeseve nuk është një gjë e lehte. Por e vërteta është se edhe ne këtë stine, lëvizje, ecja dhe vrapi ne natyre...
Postuar nga: k.s
Sporte

Para 18 muajsh
Burimi: ikub.al
Si të bëni dhe mbani për një kohë të gjatë një plan stërv...
Kushdo që është marrë me stërvitje në shtëpi apo palestër e di shumë mirë: Nisja e një program stërvitjeje është diçka shumë e bukur por ta mbash atë për një kohë të gjatë? Sfiduese.
Postuar nga: o.zh
Fitness
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9