Para 8 oresh
Burimi: ikub.al
Si ti mbani pulovrat që të duken gjithmonë të reja
Ja si të kujdeseni për pulovrat dhe trikot tuaja.
Postuar nga: Kokonozi
Moda per Femra

Para 3 ditesh
Burimi: ikub.al
Si të zgjidhni buzëkuqin perfekt për ju? Ja këshillat e e...
Mes shumë nuancave në dispozicion, buzëkuqi që zgjedh tregon shumë për ty. Zbuloni si të zgjidhni të duhurin në bazë të lëkurës që keni.
Postuar nga: o.zh
Bukuria

Para 4 ditesh
Burimi: ikub.al
Si të përmirësoni trupin tuaj me anë të veshjes
Këshilla mode që nuk dalin kurrë jashtë stilit.
Postuar nga: Kokonozi
Moda per Femra

Para 8 ditesh
Burimi: ikub.al
Si të bëni vetë një çantë të thurur
Video interesante për të krijuar vetë një çantë unike.
Postuar nga: Kokonozi
Moda per Femra

Para 11 ditesh
Burimi: ikub.al
6 mënyra për të hequr make up-in me përbërës natyralë
është një prej gjërave më të mira që mund të bëni, pasi përveçse e pastroni fytyrën me përbërës pa kimikate të dëmshme, në të njëjtën kohë e hidratoni dhe ushqeni atë.
Postuar nga: o.zh
Bukuria

Para 12 ditesh
Burimi: ikub.al
10 përdorimet e mjaltit në bukuri
Mjalti është i njohur për vetitë e tij antibakteriale, hidratuese, shëruese.
Postuar nga: Kokonozi
Bukuria

Para 13 ditesh
Burimi: ikub.al
Postuar nga: o.zh
Bukuria

Para 17 ditesh
Burimi: ikub.al
Si të aplikoni lapsin e syve
Lapsi i syve është një pjesë e rëndësishme e një make up të mirë, për një shikim të thellë dhe tërheqës. Por nuk është aq e thjeshtë sa duket për të bërë vijëzimin mbi sy.
Postuar nga: k.s
Bukuria

Para 17 ditesh
Burimi: ikub.al
10 përdorimet e uthullës së mollës që nuk i dinit
Uthulla e mollës është një eliksir magjik që është përdorur që në kohët e lashta.
Postuar nga: Kokonozi
Bukuria

Para 21 ditesh
Burimi: ikub.al
Largoni pushin e buzës së sipërme vetëm me dy përbërës
Të gjitha gratë kanë push në buzën e sipërme, por në disa raste, ai është më i errët dhe është i domosdoshëm depilimi.
Postuar nga: o.zh
Lekura




1 2 3 4 5 6 7 8 9 10







Reklame
Raiffeisen


Reklame
inTV


Reklame
Abissnet