Para 3 ditesh
Si të bëjmë lëpirëse me tekila
Kjo recetë vlen për të bërë lëpirëse me pije të ndryshme alkoolike. Në kemi zgjedhur lëpirësen me tekila. Ndërsa në shtëpi mund të çlironi fantazinë tuaj.
Postuar nga: o.h.
Pije & Cocktails

Para 25 ditesh
Burimi: ikub
Si të ziejmë vezët aq sa duam dhe disa detaje të tjera
Të gjithë në shtëpitë tona, kur vjen fjala te veza e zier, kemi një problem të madh. E verdha e vezës herë zihet shumë e herë më pak, duke humbur kështu shijen e ssaj. Po si ta mësojmë këtë që...
Postuar nga: o.h.
Kuzhina

Para 32 ditesh
Burimi: ikub
Si të bëjmë çaj të ftohtë limoni në shtëpi
Të bekuar me klimën mesdhetare, dimë që ditët e nxehta nuk janë larg, që përkthehet shumë shpejt në dehidratim për organizmin tonë, të ndjeshëm ndaj temperaturave. Prandaj çaji, dhe nëse është i bërë...
Postuar nga: o.h.
Pije & Cocktails

Para 3 muajsh
Burimi: ikub.al
5 gabimet më të zakonshme që bëni kur piqni në furrë
Zbatoni këto këshilla për tu bërë eksperte në gatim.
Postuar nga: Kokonozi
Kuzhina

Para 3 muajsh
Burimi: ikub
Postuar nga: o.zh
Pije & Cocktails

Para 3 muajsh
Burimi: ikub.al
Sekretet për të përgatitur orizin
Përgatitja e një pjate te mire orizi kërkon qe te respektohen disa rregulla. Dhe për te marre një pjate te shijshme, me poshtë kemi renditur disa prej tyre, me te rëndësishmet.
Postuar nga: k.s
Kuzhina Nderkombetare

Para 3 muajsh
Burimi: ikub.al
Postuar nga: o.zh
Kuzhina

Para 3 muajsh
Burimi: ikub.al
9 produkte ushqimore të cilat i kemi konsumuar në mënyrë ...
Shikoni dhe mësoni si duhen ngrënë në të vërtetë këto ushqime
Postuar nga: o.zh
Kuzhina

Para 4 muajsh
Burimi: ikub.al
6 gabime në përgatitjen e makaronave
Te gatuash makaronat mesa duket nuk është aq e thjeshte sa mendohet.
Postuar nga: k.s
Kuzhina

Para 4 muajsh
Burimi: ikub.al
Postuar nga: o.zh
Kuzhina
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Digitalb


UnionBank