ebuy.al
Alexa
Cili eshte emisioni juaj i preferuar?





21 prill 2014
Dashi
Do keni mosmarrëveshje te vogla sot ne jetën tuaj ne çift, por te gjitha këto do jene pa pasoja te r
Demi
Gjerat do shkojnë si duhet sot ne jetën tuaj ne çift. me partnerin do ruani një komunikim te mire dh
Binjaket
Do jeni shume te arsyeshëm sot ne jetën tuaj ne çift dhe do sqaroni gjithçka me mirëkuptim dhe matur
Gaforrja
Nëse jeni ne një lidhje, marrëdhënia ne çift do shkoje me se miri. Do i rregulloni te gjitha problem
Luani
Jeta juaj ne çift nuk do ketë aspak te reja gjate kësaj dite. Merrini gjerat si t’iu vijnë pa bere s
Virgjeresha
Te dashuruarit nuk duhet te rrezikojnë shume gjate kësaj dite dhe te flasin me partnerin për tema de
Peshorja
Do keni një jete sociale mjaft aktive gjate kësaj dite dhe ka mundësi qe ta lini paksa pas dore part
Akrepi
Dite e kënaqshme për sa iu përket çështjeve te zemrës. Do kaloni çaste te mrekullueshme me partnerin
Shigjetari
Dite goxha delikate kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do kuptoheni mire me partnerin dhe kjo mund
Bricjapi
Jeta ne çift do konsolidohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Do e respektoni tjetrin dhe do pranoni
Ujori
Dite mjaft euforike kjo e sotmja për te dashuruarit. Emocionet do jene te njëpasnjëshme dhe do iu du
Peshqit
Shtojini dozat e imagjinatës ne çift gjate kësaj dite nëse nuk doni qe rutina t’iu pushtoje dhe te k
Mësuesja e nxehur dhe ironia e nxënëses
Pse vetëm 10 për qind e femrave shkojnë në parajsë?
Lumi Tigër në flakë (Video)
12 shufra floriri në barkun e një biznesmeni
Pamjet satelitore zbulojnë Monstrën e Loch Ness-it?
Oferta e çmendur për “Pleshtin”
Virgine Caprice gaboi me parashikimin e finales Real-Barça?
Alexis Sanchez në telash, “ish”-i pret një fëmijë nga ai
Kerkoni Gjeni Prona









| Shto tek te Preferuarat




Spitali Amerikan