ebuy.al
Alexa
eccobet
Cili eshte emisioni juaj i preferuar?

24 prill 2014
Dashi
Partneri do iu mbeshtesë ne gjithcka gjatë kësaj dite dhe do iu japë këshilla te vyera. Marrëdhënia
Demi
Ka rrezik që nje krizë ta tronditë jetën tuaj ne cift gjatë kësaj dite.Do kërkoni ne çdo moment te d
Binjaket
Gjatë kësaj dite pritet te ndodhin ngjarje të mëdha ne jeten tuaj ne cift. Do ndiheni aq mirë saqë h
Gaforrja
Klima yjore do jetë mjaft e përshtatshme gjatë kësaj dite për te dashuruarit kështu që mund të merrn
Luani
Sot, ju që jeni ne një lidhje do kaloni një etapë goxha delikate, por që nëse ja dilni gjërat do eci
Virgjeresha
Ditë goxha pasionante kjo e sotmja për ata që janë ne një lidhje. Do jeni gati te bëni gjithcka vetë
Peshorja
Pritet qe dita e sotme të jetë me shumë fat për të dashuruarit. Secili do tolerojë edhe me shumë se
Akrepi
Nëse jeni ndër ata që kanë vuajtur kohët e fundit nga vetmia apo marrëdhenia ne cift nuk ka qënë si
Shigjetari
Do e mbroni nga gjithçka jetën tuaj ne cift gjatë kësaj dite dhe nuk do lejoni ne asnjë moment qe pe
Bricjapi
E jetën tuaj në çift çcdo gjë do ecë për mrekulli. Madje ne disa momente do përjetoni ndjesi dhe emo
Ujori
Bëni atë qe do iu thotë zemra sot nëse doni te ndiheni sa me mirë. Nga ana tjetër mos uavini aspak v
Peshqit
Nuk do ju pëlqejë aspak sjellja e partnerit sot dhe për këtë arsye shpesh do keni debate të forta me
Mësuesja e nxehur dhe ironia e nxënëses
Pse vetëm 10 për qind e femrave shkojnë në parajsë?
Është 100 vjeçe kamerierja më e moshuar e botës
E pabesueshme në Arabi, ndërrojnë gomat në ecje e sipër! (VIDEO)
E jashtëzakonshme, 16 vjeçari mbijeton temperaturës -62 gradë dhe lartësisë 11.500 m
Danielle, terapi sexy për “Djajtë e Kuq”
Në prag të botërorit. Ja lojtarët më të bukur të kohërave
Trajneri ia “luan” vijëuajtëses sexy, ndëshkohet me të kuq!
Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan