Ujori + Gaforrja

Kombinim i paqendrueshem

 
0
0

Njeri eshte gjithmone pak i mbyllur ne te tashmen, me pak shikues i se shkuares. Per Ujorin ka rendesi gati vetem e ardhmja. Pertej dashurise apo terheqjes, eshte papajtueshemri karakteri.
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Framesi Albania, just for you...
Zgjedh kreativitetin,stilin bashkohor dhe sherbimet profesionale me produktet ekskluzive!

Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545
Interpretimi i
EndrraveShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1006010071

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan