0 0
 


Ujori + Gaforrja
Kombinim i paqendrueshem

Njeri eshte gjithmone pak i mbyllur ne te tashmen, me pak shikues i se shkuares. Per Ujorin ka rendesi gati vetem e ardhmja. Pertej dashurise apo terheqjes, eshte papajtueshemri karakteri.
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Mavrovë 2 netë.
78€ me mëngjes dhe darkë. Destinacion popullor per pushime alpine. Akomodim ne studio dyshe. Qender fitnesi, spa, solar, masazhe, jakuzzi, hidromasazh. Pishine e brendshme. Internet & parking falas

Vjenë 279€, fjetje, mëngjes, guidë.
Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Ndalesë e shkurter në Budva. Vazhdimi i udhetimit
Interpretimi i
Endrrave
livingShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1006010071


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300