0 0
 


Ujori + Gaforrja
Kombinim i paqendrueshem

Njeri eshte gjithmone pak i mbyllur ne te tashmen, me pak shikues i se shkuares. Per Ujorin ka rendesi gati vetem e ardhmja. Pertej dashurise apo terheqjes, eshte papajtueshemri karakteri.
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Si të forcosh frymën e bashkëpunimit në ekipin tënd?
Të bësh vartësit e tu të impenjohen në punët e përbashkëta, të luftojnë për të arritur një objektivë dhe të ndajnë suksesin, nuk është gjithnjë e lehtë.

Paketa Turistike: Strugë, Dubrovnik, Korfuz, Paris, Pragë etj - nga 59€
Paketa Turistike: Strugë, Dubrovnik, Korfuz, Paris, Pragë etj - nga 59€
Interpretimi i
EndrraveShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1006010071


Argetohu Gjej
myikub
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300