Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Zbuloni kujt shenje i perkisni ne horoskopin Kinez!
 
Shperndaje
ikub#: 1006090058
Ne horoskopin Kinez jane dymbedhjet shenja. Perkatesia tek shenjat, ndryshe nga horoskopi yjor, behet ne varesi te vitit te lindjes. Shikoni me poshte per te kuptuar cila eshte shenja juaj.

Miu: 1900, 1912, 1924, 1936, 1948,1960,1972, 1984,1996,2008
Bualli: 1901, 1913,1925,1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009
Tigri:1902,1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010
Lepuri; 1903, 1915, 1927, 1939, 1951,1963, 1975, 1987, 1999, 2011
Dragoi: 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012
Gjarperi: 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977,1989, 2001, 2013
Kali: 1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978,1990, 2002, 2014
Dhia: 1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979,1991, 2003, 2015
Majmuni: 1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016
Gjeli: 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981,1993, 2005, 2017
Qeni: 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018
Derri: 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019
 Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI HOROSKOPI KINEZ

loading...


endrit   Para 25 ditesh     
Unë jam gjeli
albani   Para 7 muajsh     
albi dhe jam gjarpri
Fjonaaaa   Para 8 muajsh     
un jam dragoiiiii!!!! woww
1   Para 12 muajsh     
23 DHJETOR
VINI   Para 13 muajsh     
TIGRI
Nela   Para 15 muajsh     
Une jam tigri
inaaa   Para 15 muajsh     
une jam dhia sa inat!!!!!!!
Mira   Para 16 muajsh     
Un jam tigri
:0   Para 16 muajsh     
une jam virgjeresha ketu cfare jam te lutem mu pergjigj
ckemi   Para 16 muajsh     
kali
qwe   Para 17 muajsh     
cenkam dragoi waw qa do te thot kjo?:p
daffy   Para 19 muajsh     
un jam dragoi, por un sju besoj ketyre , sepse Zoti te gjitheve na fali njerez dhe sna beri as dragua as gjarper dhe asgje me shume ;)
aulona   Para 19 muajsh     
un jam lepuri n horoskopin kinez ndersa n horoskopin yjor jam akrepi :p hahah
ela   Para 19 muajsh     
Uuuuuu jam dragoi dhe te tere te kene frik nga uneeeeee.... hahahahahahahahahaha .......pa fund hahaha ...
Gehard Elezi   Para 20 muajsh     
une jam majmuni hahhahaha
albina   Para 20 muajsh     
une jam dragoi
kejsi   Para 21 muajsh     
une jam kali ne vitin 2002
kevi   Para 22 muajsh     
hahhahaha
drilona   Para 23 muajsh     
a po kallxoni brehh ncnc
drilona   Para 23 muajsh     
nese jam me dat 05.01.1997 ciles shenj te horoskopit i takoj se asnjeher se kam shikuar
nexhmie   Para 23 muajsh     
Po xheli me xherprin qe jan se bashku shka dote thot edhe per te ardhmen amund ta dim
sani   Para 24 muajsh     
hahah un jem gjjarpriii !! besoj se esht 1
balessitiana   Para 24 muajsh     
2002 hahah
ade   Para 24 muajsh     
lepuri1987
megi   Para 24 muajsh     
une jam dhia cdomethenie ka kjo


marilda   Para 25 muajsh     
une qenkam dhia ca do te thote kjo
dea   Para 25 muajsh     
UNE JAM MAJMUNI.........................HAHAHAHA
pashuku   Para 25 muajsh     
un jom kali oreeeee
ester   Para 26 muajsh     
oo god qenkam gjarpri haha fixim ky
leriana   Para 26 muajsh     
dragua!!
lorelai   Para 26 muajsh     
sapo e zbulova qe jam majmuni dhe ai eshte nje kafshe me mend.!!!
Ajo Goca    Para 26 muajsh     
Un majmuni kurse vllai im gjeli
mute   Para 26 muajsh     
shum mirre respekte
aaass   Para 26 muajsh     
lepuri
jonda   Para 27 muajsh     
un dhia
aldi   Para 27 muajsh     
11,03,1983
anisa   Para 28 muajsh     
Une jam tigri
irina.brako42@gmail.com   Para 29 muajsh     
un dragoi ndersa motra ime dhia :p
gabriela   Para 29 muajsh     
gjarpri
ponja   Para 30 muajsh     
gjarpri
klajdi   Para 30 muajsh     
un jam majmuni
nela   Para 30 muajsh     
lepuri
Kleo   Para 30 muajsh     
un jam dhia
ina   Para 30 muajsh     
interesohem per lepurin

sti   Para 30 muajsh     
lepuri
Asele   Para 30 muajsh     
une jam trigriiiii 1998
Amelia   Para 30 muajsh     
Une jam Kali ????
milira   Para 34 muajsh     
une jam kali
kushtrim   Para 34 muajsh     
08.03.1997
Arlind Morina   Para 36 muajsh     
Lepuri
Gold Dori   Para 36 muajsh     
une jam tigri
Gold Dori   Para 36 muajsh     
une jam tigri :)
klajdia   Para 38 muajsh     
imagjino ato qe jan shenja derrit
klajdia   Para 38 muajsh     
mm jam gjarpri
.;mm   Para 38 muajsh     
jam qeni
klidi   Para 38 muajsh     
une jam dhija
Adem   Para 39 muajsh     
Une jam gjarpri ca mendimi keni ?
Brajan   Para 40 muajsh     
Une jam shenja e dragoit
xhensila   Para 40 muajsh     
edhe une miu jam sa mire pasi kjo shenje eshte me fat dhe ne te vertete une i kam shume qejf minjte
Kleant    Para 40 muajsh     
Un jam Kaliii
riseldo   Para 40 muajsh     
un qenkam majmuni
Granit   Para 41 muajsh     
Horoskopi kinez-DRAGOI pi nLUAN dola nDRAGU hahaha
Ymer   Para 41 muajsh     
Un qenkna Kali :P :P :v
isa   Para 41 muajsh     
une jam 1996 dhe jam mimimimimimimimimimimim.zot pse mua me bere miun.beje dike tjeter jo mua.sa te keqinj jeni.shoqja ime eshte tigri ajo eshte ne familjen e maceve dhe mua menjehere me ha.do te doja te isha une dragoi dhe ajo gjarpri qe ta haja menjehere.por jo sa fat keqe paskam qene.ne kine miu ne tonin jam binjaket.pe zot de si sja mire me asnje horoskop.heheheheheheheheheheheheheheheh
DDD   Para 41 muajsh     
:)
luis   Para 41 muajsh     
SAPO E ZBULOVA SE JAM TIGRI.JAM SHUME I LUMTUR SEPSE KUR MI THA MAMI SHENJAT UNE E DIJA VETEN DHINE OSE KALIN.
luis   Para 41 muajsh     
SAPO E ZBULOVA SE JAM TIGRI.JAM SHUME I LUMTUR SEPSE KUR MI THA MAMI SHENJAT UNE E DIJA VETEN DHINE OSE KALIN.
ilirjana   Para 41 muajsh     
une jam dragoi, ndersa vellai im eshte gjarpri.
Arba   Para 42 muajsh     
Dhia :) :(
Arba   Para 42 muajsh     
Dhia :) :(
maria   Para 43 muajsh     
un jam tigri...
mishell   Para 43 muajsh     
gjarperi...
zani thaqi    Para 43 muajsh     
gjeli
Mirjeta   Para 44 muajsh     
Dragoi...
ss   Para 44 muajsh     
tigri
ss   Para 44 muajsh     
tigri
aleks   Para 44 muajsh     
lepuriiii
arilena hoxha   Para 44 muajsh     
un lepuri?!!!!!!!!!!!!!! i can't belive
arilena hoxha   Para 44 muajsh     
un lepuri?!!!!!!!!!!!!!! i can't belive
djasio   Para 45 muajsh     
kali
fiorela   Para 46 muajsh     
une jam dragoi
zerha   Para 46 muajsh     
miu
ela   Para 47 muajsh     
jam dragoi
ela   Para 47 muajsh     
jam dragoi
arta   Para 47 muajsh     
altina ti qenke gjel me duket
arta   Para 47 muajsh     
tigri :P ahaha
antonela   Para 48 muajsh     
tigri heeeee
LORI XH 9 DRG LUA   Para 48 muajsh     
2000
klodi   Para 49 muajsh     
gjarpri
argjenda   Para 49 muajsh     
1996
altina   Para 49 muajsh     
une sqenkam hiq 1993 sqenka askund
jonida   Para 49 muajsh     
hahaha une tigri fix fare
jonida   Para 49 muajsh     
hahaha une tigri fix fare
kristi    Para 50 muajsh     
prisja te isha nje tiger ose dragua
kristi    Para 50 muajsh     
hahaha un miu
ema    Para 50 muajsh     
hahahahahaahhahaahaahaha
ema    Para 50 muajsh     
kur e pashe me iku mendja fare
ema    Para 50 muajsh     
une majmuni e lezetshme
jona    Para 51 muajsh     
un gjeli ha sa e bukur kjo
juna   Para 51 muajsh     
gjarpri
juna   Para 51 muajsh     
gjarpri
juna   Para 51 muajsh     
28.11.1989
ajo goca   Para 52 muajsh     
Une jam gjarpri 2001 haha
emmy.emmylia@yahoo.com   Para 53 muajsh     
une jam lepuri...
emmy.emmylia@yahoo.com   Para 53 muajsh     
une jam lepuri...
Qendresa   Para 53 muajsh     
unee jam lopaaa
shpresim   Para 53 muajsh     
ahahah une jam gjeli
sabina   Para 53 muajsh     
un jam derri u sa e shpifur
jonida   Para 53 muajsh     
un jam dragoi
jonida   Para 53 muajsh     
un jam dragoi
ina dena   Para 53 muajsh     
gjarperiiiiiiiiiiiiiii


ina dena   Para 53 muajsh     
une jam gjarperiiiiiiiiiiiiiii
leo`nita vishaj   Para 54 muajsh     
wowwwwwwwwww
leo`nita vishaj   Para 54 muajsh     
unnnn jam bualli
seidi   Para 54 muajsh     
gjarperiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ole ole
seidi   Para 54 muajsh     
une jam gjarperi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
elsa   Para 54 muajsh     
jam qeniiiiii.....
elsa   Para 54 muajsh     
un jam qenii
drinlon   Para 55 muajsh     
une e kisha parandienjen se do isha gjarpri,me shkon shume pershtat
erion   Para 55 muajsh     
une jam qeni
erion   Para 55 muajsh     
une jam qeni.
lali   Para 57 muajsh     
a ban me dit se qfar shenje jam
Rezart    Para 58 muajsh     
dua te di me shum per vete 28.12 .1989
albulena mullaaliu   Para 59 muajsh     
shenja ime eshte dragoi viti 2000 shpresoj te me sjell fatalbulena mullaaliu   Para 59 muajsh     
shenjat e horoskopit e sidomos kinez ndihmojne njerzit te njihen me veten me mir po edhe me te tjeret ne horoskop jam dragoi viti 2000


<
nora   Para 60 muajsh     
jam lepri
nora   Para 60 muajsh     

hej

ela   Para 61 muajsh     
cfare do te thote te shikosh te marresh nje unaze sermi nga nje i aferm i isha i dashurit,te cilen ishi ja ka dhene te afermit te tij per te ma dhuruar ua,e merr dhe e ve ne gisht.nderko ish i dashuri qendron ne nje makine te kuqe disa metra larg
anisa   Para 61 muajsh     
cfare do te thote te shikosh veten te ngjitesh ne nje perpjet petalesh trendfilash,perpiqesh te ngjitesh po si kapercen petalet,dhe ne cdo perpjekje sikur rrezohen(shemebn)
kendi   Para 61 muajsh     
ne ca viti ke lind dhe shikoji vitet tek shenjat ne nje vend do jete i juaji
tina   Para 61 muajsh     
cila eshte shenja ime ne horoskopin kinez jam dashi
*****   Para 61 muajsh     
cila eshte shenja ime ne horoskopin kinez jam dashi
*****   Para 61 muajsh     
cila eshte shenja ime ne horoskopin kinez jam dashi
bina   Para 63 muajsh     
jam ne shej bircjapi ne hrskopn kinez cilen shej jam ok julutm
bujar hoxha   Para 63 muajsh     
ciles shenje te horoskopit kinez i perkas dt 18. 12. 1974 dhe si eshte parashikimi per kete vit
rei biti   Para 63 muajsh     
3903
rei biti   Para 63 muajsh     
rei
linda   Para 63 muajsh     
un jam darago
dorina   Para 64 muajsh     
une jam kali :)))))
Piktorja e vogel   Para 64 muajsh     
une jam DHIA por nuk ha bar
Piktorja e vogel   Para 64 muajsh     
Une jam DHIA
Piktorja e vogel   Para 64 muajsh     
Une jam DHIA
Piktorja e vogel   Para 64 muajsh     
Une jam DHIA por nuk ha bar
Piktorja e vogel   Para 64 muajsh     
Une jam DHIA por nuk ha bar
lola   Para 64 muajsh     
jam miu
lola   Para 64 muajsh     
jan miu
lola   Para 64 muajsh     
jan miu
valerja    Para 65 muajsh     
tash me shiku sa njerez jan me shenjen time najanit prej te gjith atyre pa ja qellu nuk elen .AMA ku e edin qa um ndodh mua diteve ne vijim lete ma thot mua pra rrena jan por ka njerez qe thjesht veq shikojn kot ose humbin ko duke u interesuar gjerat ..........qao
linda   Para 65 muajsh     
une jam majmuni
francika   Para 67 muajsh     
une jam lepuri ne horeskopin kinaz
Linda   Para 67 muajsh     
une e prisja te isha shenja e kalit se punoj shume prandaj
xhesika   Para 67 muajsh     
se prija te isha...bualli
xhesika   Para 67 muajsh     
bualli une kujt ia priste mendja
Longar   Para 68 muajsh     
Un jam Dragoi.
kristina   Para 68 muajsh     
jam dragoi
kristina   Para 68 muajsh     
jam dragoi
gena   Para 70 muajsh     
une jam bualli
AaJjOo RrEeBbEeLlJjAa   Para 71 muajsh     
Une jam gjarperi olle olle olle
AaJjOo RrEeBbEeLlJjAa   Para 71 muajsh     
Une gjarper olle olle olle
fatmire    Para 72 muajsh     
derr jam po
fatmire    Para 72 muajsh     
derr jam po
anxhelatirona   Para 73 muajsh     
une dhia. haahHahaha
ema   Para 73 muajsh     
un jam ujori
dita   Para 73 muajsh     
cila esht shenja ime ne horskopin kinez jam derr
argjenti   Para 74 muajsh     
Shiko se tek cila shenje eshte viti yt i lindjes
fatmire   Para 74 muajsh     
a mund ta kuptoj se cila osht shenja ime ne horoskopin kinez
tina   Para 74 muajsh     
cilan esht shenja ime ne horoskopin kinezz jam binjaket
mira   Para 75 muajsh     
shum intresant kta kinez bre majmun ahhahaha njse jan kinez shkas din ato klm
argjenti   Para 75 muajsh     
po besoj se tigri ndjek lepurin
aurora   Para 75 muajsh     
si vete lepuri me tigrin??
blertina   Para 75 muajsh     
valla se di pse po i besojki kaq shum bre se ky horoskop veq te rren ore se ku mundet ta din ky per te ardhmen tone hahahahahahahha
Bafti   Para 76 muajsh     
dragoi me Miun per te ardhen si eshte...
etrit   Para 76 muajsh     
une me jeten jena te fort
etrit   Para 76 muajsh     
une kingi edhe boosi olle olle olle folni o tucana edhe o ma i forti jam dragoo :P
etrit   Para 76 muajsh     
une bossi ktu drago
etrit   Para 76 muajsh     
une ma i forti drago
etrit   Para 76 muajsh     
une drago
jeta   Para 77 muajsh     
1985 a jam bualli
MIRELA   Para 79 muajsh     
lepuri dhe gjarpri si jane ne cift
servete   Para 79 muajsh     
miu per jeten time
servete   Para 79 muajsh     
per te ardhmen time
flutra   Para 80 muajsh     
cila eshte shenja ime ne horoskopin kinez a jam dashi
shefkije demiqi   Para 80 muajsh     
cili eshte shenja e horoskopit tek horoskopi kinez
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Living


Më të lexuarat


Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved