marketkonekt
0 0
2
 


Dragoi
2012

Gjate ketij viti do ndodhin shume gjera qe do iu kthejne buzeqeshjen te lindurve te kesaj shenje. Ne pune do dalloheni shume per iniciativat qe do merrni dhe do shquheni per arritjet e medha. Nuk do iu mungojne ne asnje moment idete dhe ne pergjithesi do jeni plot dinamizem. Disa do marrin edhe me shume pergjegjesi mbi veten e tyre. Edhe beqaret edhe ata qe jane ne nje lidhje do kene mbeshtetjen e yjeve! Jeta ne cift do marre nje kthese tjeter por me te bukur dhe do arrini shpesh edhe lumturine. Do beni projekte afatgjata. Ata qe jane vetem do kene shume kerkesa per personin me te cilin do duan te ndajne jeten por ne nje moment do e gjeni ate qe kerkoni. Mbajeni fort! Do jeni shume joshes dhe sharmante ne pjesen me te madhe te kohes. Shendeti do luhatet pasksa. Per cdo problem qe do keni duhet te konsultoheni me mjeket dhe specialistet. Financat do jene te stabilizuara. Perfitoni nga kjo!Viti i Ri ne Oher
Viti i Ri ne Oher, Program 3 Ditor. Hotel me 4*. 119 €


Shijoni magjine e “Magic Hill”…
Ne vilen e thjeshte,ne mes te magjise nuk ka vetem bar e lule,ka cdo gje qe kthen pas ne kohe artin e bukur te kuzhines shqiptare,I cili shoqerohet nga nje pamje me “Tiranen ne duar”.
Interpretimi i
Endrrave
livingKomente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
 2 1112300072

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
fifi
Para 32 muajsh  
  
na boni nai like
-1     
fifi
Para 32 muajsh  
  
hahahahahahahaha sa te lezeshme jan kto un isha dragoi motra derri me gjith mamin ndersa babi kali
-1     


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as