Horoskopi ditor, 15 janar 2012
 
0
0
Dashi
Dashi
Dielli dhe Merkuri do bejne cmos qe t’ua favorizojne sektorin qe lidhet me dashurine dhe kenaqesine seksuale. Dita per jeten ne cift do jete e mbrojtur dhe do kaloni edhe momente pasionante me partnerin. Beqaret mund te kene dashuri me shikim te pare. Edhe pse do mendoni per fejese, mos u nxitoni! Ne planin financiar, ulni shpenzimet dhe tregohuni vigjilente.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Lonita Ademi
Para 44 muajsh  
  
Lonita Ademi KL v-2 shkolla fillore Ibrahim Femiu NE Arban Preizren
 
Diellza Sallahu
Para 44 muajsh  
  
(0)
 
Diellza Sallahu
Para 44 muajsh  
  
(0)
 
Diellza Sallahu
Para 44 muajsh  
  
(0)
 

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.


Interpretimi i
Endrrave

1. Eshte e vertete shume (Para 35 oresh)
2. Horoscopi (Para 40 oresh)
3. 2002 hahah (Para 3 ditesh)
4. sesht e vertet (Para 4 ditesh)
5. ok jam ok. (Para 6 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1201140050


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu