Horoskopi ditor, 15 janar 2012
 
0
0
Dashi
Dashi
Dielli dhe Merkuri do bejne cmos qe t’ua favorizojne sektorin qe lidhet me dashurine dhe kenaqesine seksuale. Dita per jeten ne cift do jete e mbrojtur dhe do kaloni edhe momente pasionante me partnerin. Beqaret mund te kene dashuri me shikim te pare. Edhe pse do mendoni per fejese, mos u nxitoni! Ne planin financiar, ulni shpenzimet dhe tregohuni vigjilente.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Lonita Ademi
Para 47 muajsh  
  
Lonita Ademi KL v-2 shkolla fillore Ibrahim Femiu NE Arban Preizren
 
Diellza Sallahu
Para 47 muajsh  
  
(0)
 
Diellza Sallahu
Para 47 muajsh  
  
(0)
 
Diellza Sallahu
Para 47 muajsh  
  
(0)
 

Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545


Interpretimi i
Endrrave

2. Interesante (Para 14 oresh)
4. dua ta di per peshoren (Para 40 oresh)
5. Eldi (Para 41 oresh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1201140050

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb