Horoskopi ditor, 17 janar 2012
 
0
0
Dashi
Dashi
Nese situata duket premtuese per ata qe jane te lire, disa probleme do dalin ne jeten e atyre qe jane ne cift. Fale influences se yjeve do tundoheni nga te rejat dhe ka rrezik te linde nje tension goxha i madh. Hena e cila influencon sektorin financiar do iu beje te fitoni para nga lojerat e fatit. Dita pra ne pergjithesi do jete e favorshme per te gjithe ata qe i besojne fatit dhe rrezikojne.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
ela
Para 45 muajsh  
  
so ne mbremje pash nje enderr shum te keqe e cila me friksoj shum qe kishte te bente me permbysjen e botes ..a mund ta di se cfare do te thot kjo enderr....
 
ela
Para 45 muajsh  
  
dua shenjen e luanit...sepse dua te di se si e kam horoskopin per sot she neser okok...
 
loca
Para 45 muajsh  
  
bukur ujori
 
loca
Para 45 muajsh  
  
bukur ujori
 
arban ibrahimi
Para 45 muajsh  
  
mire
 
rezi
Para 45 muajsh  
  
gaforrja vdiq duke ruajtur financat bah ....
 
nora
Para 45 muajsh  
  
ok mace ne horoskop jam ta shohim
 
FLoridon
Para 45 muajsh  
  
Si e pshtjellt sot Bricjam

 
mandarina
Para 45 muajsh  
  
persh jam kureshtare tedi per guret ne unaze ose varese me tregoni ku mund te informohem per d.m.th e gureve ,p.sh " nesene unas mbaj gur te kuq qka do te thot ky guri"
 
halit
Para 45 muajsh  
  
ha haaaaa horoskopi asht i qellurrrrrrr... DEmi
 
xxx
Para 45 muajsh  
  
rrespekt
 
xhensila jaku
Para 45 muajsh  
  
bukur
 
xhensila jaku
Para 45 muajsh  
  
dua shenjen e bricjapit
 

Kopshti Çerdhe” Sarito”, një zgjedhje e zgjuar për ju prindër
Ne një zone te populluar te Tiranës, për me shume se 12 vjet, zhvillon aktivitetin e tij Kopsht Çerdhja Sarito, një mjedis ku fëmijët gjejnë argëtimin e tyre, dhe ju te dashur prindër një bashkëpunëto

Paketa Turistike
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545

Framesi Albania, just for you...
Zgjedh kreativitetin,stilin bashkohor dhe sherbimet profesionale me produktet ekskluzive!

Koncerti i Miqesise
Music conect people.


Interpretimi i
Endrrave


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1201160136


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Luarasi