Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Horoskopi ditor, 24 shkurt 2012
 
Shperndaje
ikub#: 1202230136
Dashi: Marredhenia ne cift do jete e paqendrueshme sot. Ne nje moment do keni debate te zjarrta dhe pas pak kohesh do pajtoheni me puthje te embla. Ne fakt gjithcka do vije fale shpirtit tuaj te kundershtimit. Beqareve do iu vije fati ne dere por fale sjelljes se tyre do e humbin. Kujdes me financat. Mendjelehtesia mund t’iu kushtoje shtrenjt. Mos beni gjithcka per te plotesuar dëshirat e momentit. Demi: Marsi do e shtoje deshiren e beqareve per te dashuruar dhe per te qene te dashuruar. Ajo cka iu kerkoni eshte thjesht nje histori e qete dhe serioze dashurie. Yjet do ua plotesojne deshiren! Nese jeni ne nje lidhje, partneri do kete nevoje per me teper perkujdesje. Te pakte do jene tradhtaret. Shmangni marrjen e cdo vendimi financiar dhe kufizoni sa te mundni shpenzimet. Situata jo fort e mire. Binjaket: Keni enderruar gjithmone per nje dashuri te madhe dhe romantike, por duke mos e gjetur do ngushelloheni ne krahet e dikujt tjeter. Pasojat do jene te renda. I keni marre parasysh? Nese jeni ende beqare nuk do keni shume mundesi per te krijuar nje lidhje. Duroni edhe pak. Perspektiva shume te mira financiare. Do mund te keni rritje te te ardhurave dhe nga ana tjeter do i menaxhoni mire ato. Gaforrja: Planetet iu keshillojne sot t’i shprehni sa me shume ndjenjat. Vetem ne kete menyre ai qe keni ne krah do e kuptoje sa e dashuroni dhe do te ndihet me i qete. Beqaret do kene vetem aventura pa te ardhme. Nese i pelqejne tentoni, nese jo qendroni vetem. Ne planin financiar do pendoheni qe e keni leshuar shume doren dhe keni shpenzuar pa mbarim. Saturni do iu ndihmoje t’ia dilni mbane. Luani: Urani do iu jape mundesine t’i tregoni nje prove te madhe dashurie atij qe keni ne krah. Perfitoni nga kjo mundesi sepse ajo do mund te zgjidhe edhe disa probleme qe keni pasur kohete fundit. Mjedisi yjor do jete mjaft i favorshem per beqaret. Duke qene me pak kerkues do te gjejne personin qe do zgjoje deshirat e tyre. Fati do iu sherbehet ne pjate te argjendte ne planin financiar. Perfitoni! Virgjeresha: Aleati juaj ne jeten sentimentale do jete Jupiteri, planeti i deshires per te jetuar. Nese jeni ne nje lidhje do keni rizgjim te sensualitetit dhe te bashkepunimit. Beqaret do kene nje takim interesant. Do ia kaloni aq mire saqe per disa momente do harroni gjithe hallet dhe problemet qe keni. Kujdes, nuk mund te beni gjithcka sot vetem e vetem per te rritur buxhetin. Cdo gje e ka nje kufi. Peshorja: Do e shihni gjithcka me sy te mire ne planin sentimental. Sinqeriteti do iu pushtoje dhe do flisni hapur per cdo gje me partnerin. Kjo do e beje ate me te sigurte per lidhjen qe ka me ju. Beqaret do jene me te qete por edhe te parrezistueshem. Do mund te gjeni edhe personin qe keni enderruar. Situate e veshtire ne planin financiar. Duhet te tregoheni shume te kujdesshme. Akrepi: Me mbështetjen e Venusit fati do iu buzeqeshe ne jeten ne cift. Do i sqaroni keqkuptimet dhe pasioni do jete i zjarrte. Beqaret qe kane vuajtur shume nga vetmia dhe pasiguria do kene ndryshime rrenjesore. Jupiteri do iu sjelle dashurine e vertete dhe do krijoni nje lidhje te forte. Financat nuk do jete te destabilizuara, por gjithsesi mire eshte te kryeni cdo veprim me maturi. Shigjetari: Harmonia do te mbizoteroje ne jeten ne cift. Do jepni maksimumin nga vetja per te bere sa me shume leshime. Nuk do keni asnje debat dhe do ndiheni te qete. Ndjenjat do te ndizen e edhe per beqaret, por nese tregoheni te pamatur ato mund te shuhen sa hap e mbyll syte. Nuk do jeni te gatshem te frenoni shpenzimet dhe do plotesoni te gjitha kapricot tuaja. Situata do perkeqesohet. Bricjapi: Kushtojuni sa me shume lidhjes qe keni krijuar. Do kaloni momente te paharrueshme dhe partneri do iu beje edhe nje propozim mjaft interesant. E keni idene se per cfare behet fjale? Beqaret nga ana tjeter nuk do kene takime, por nen pranine e miqve dhe familjareve do ia kalojne mire. Planetet do iu ndihmojne te stabilizoni buxhetin. Beni pak durim dhe gjithcka do rregullohet shpejt. Ujori: Jeta sentimentale do kete prioritet per ju sot. Venusi do iu beje me sharmante. Klima do jete e nxehte ne cift dhe partneri do ua shprehe se ndihet me fat qe iu ka prane. Beni edhe ju te njejten gje. Ju beqareve do iu pelqejne disa persona. Sqarojini ndjenjat dhe me pas vendosni me ke do lidheni. Reflektoni me mire para se te merrni vendime ne planin financiar. “Shtrijini kembet sa keni jorganin.” Peshqit: Jeta ne cift rrezikon te perballet me sfida dhe probleme gjate kesaj jave. Do e keni te veshtire te kuptoheni me partnerin edhe pse thelle-thelle keni te njejtat mendime. Kujdes! Beqaret do joshin dhe do bejne per vete por nu do deshirojne te krijojne lidhje. Mos luani me zjarrin sepse do digjeni! Financat nuk do jene nje katastrofe por do kete nje renie te tyre. Kontrolloni daljen e lekeve nga xhepi.
Postuar:23 Shk
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITORventouris


Albtelecom
loading...


rezi   Para 66 muajsh     
ku e ka te bukuren re gaforrja ,,,,na vdiqen financat
Jaho   Para 66 muajsh     
bukur gaforrja!!!!!
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 

LivingCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved