Horoskopi ditor, 24 shkurt 2012
 
0
0
Dashi
Dashi
Marredhenia ne cift do jete e paqendrueshme sot. Ne nje moment do keni debate te zjarrta dhe pas pak kohesh do pajtoheni me puthje te embla. Ne fakt gjithcka do vije fale shpirtit tuaj te kundershtimit. Beqareve do iu vije fati ne dere por fale sjelljes se tyre do e humbin. Kujdes me financat. Mendjelehtesia mund t’iu kushtoje shtrenjt. Mos beni gjithcka per te plotesuar dëshirat e momentit.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
rezi
Para 43 muajsh  
  
ku e ka te bukuren re gaforrja ,,,,na vdiqen financat
 
Jaho
Para 43 muajsh  
  
bukur gaforrja!!!!!
 

TURET E VJESHTES
Barcelone 339€ Lefkada 139€ Valbone 55€ Sofje 99€

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.


Interpretimi i
Endrrave

1. Lindur ne 24-05-2003 (Para 3 ditesh)
2. Per te ardhmen (Para 3 ditesh)
3. ???? (Para 4 ditesh)
4. Eshte e vertete shume (Para 7 ditesh)
5. Horoscopi (Para 7 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1202230136


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu