Horoskopi ditor, 24 shkurt 2012
 
0
0
Dashi
Dashi
Marredhenia ne cift do jete e paqendrueshme sot. Ne nje moment do keni debate te zjarrta dhe pas pak kohesh do pajtoheni me puthje te embla. Ne fakt gjithcka do vije fale shpirtit tuaj te kundershtimit. Beqareve do iu vije fati ne dere por fale sjelljes se tyre do e humbin. Kujdes me financat. Mendjelehtesia mund t’iu kushtoje shtrenjt. Mos beni gjithcka per te plotesuar dëshirat e momentit.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
rezi
Para 44 muajsh  
  
ku e ka te bukuren re gaforrja ,,,,na vdiqen financat
 
Jaho
Para 44 muajsh  
  
bukur gaforrja!!!!!
 

Kopshti Çerdhe” Sarito”, një zgjedhje e zgjuar për ju prindër
Ne një zone te populluar te Tiranës, për me shume se 12 vjet, zhvillon aktivitetin e tij Kopsht Çerdhja Sarito, një mjedis ku fëmijët gjejnë argëtimin e tyre, dhe ju te dashur prindër një bashkëpunëto

Paketa Turistike
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545

Framesi Albania, just for you...
Zgjedh kreativitetin,stilin bashkohor dhe sherbimet profesionale me produktet ekskluzive!

Koncerti i Miqesise
Music conect people.


Interpretimi i
Endrrave


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1202230136


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Luarasi