Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Horoskopi ditor, 28 maj 2012
 
Shperndaje
ikub#: 1205260090
Dashi: Me ne fund ambienti ne cift do filloje te stabilizohet dhe ju do ndiheni me mire. Partneri do e pranoje se iu eshte larguar pak por qe dashuria per ju nuk ka ndryshuar aspak. Beqaret jo vetem qe do kene takime por lidhjet qe mund te krijojne do perfundojne edhe ne martese. Perfitoni! Ne planin financiar do jeni te detyruar te ulni shpenzimet nese nuk doni te tronditni buxhetin. Demi: Me te privilegjuarit e kesaj dite do jene beqaret. Ata do kene takime em shumice dhe do perjetojne mjaft kenaqesi. Edhe sikur te mos krijoni lidhje afatgjata ia vlen te tentoni. Persa iu perket jetes sentimentale te cifteve, ajo do jete e qete dhe pa asnje problem. Mos ndermerrni rreziqe ne planin financiar sot, por mundohuni te beni nje riorganizim te te ardhurave qe keni. Binjaket: Marsi mund te sjelle nje ftohje ne marredhenies me partnerin gjate kesaj dite. Mundohuni te flisni hapur me partnerin dhe te sqaroni gjithcka sa me shpejt. Jupiteri nga ana tjeter do iu sjelle fat beqareve. Me ne fund edhe ju nuk do keni per cfare te ankohen ne planij sentimental. Situata financiar kerkon me shume vemendje. Perballuni me problemet dhe mos i anashkaloni ato. Gaforrja: Hena do nxite me teper instiktin tuaj te pronesise. Do kerkoni te drejtat qe iu takojne ne lidhjen qe keni krijuar dhe do ia beni te qarte partnerit se nuk do toleroni me skena te tepruara xhelozie. Beqaret nuk do mendojne fare te fillojne nje histori dashurie duke qene se ashtu si jane do ndihen me se miri. Shmangni shpenzimet e pamenduara nese nuk doni qe financat te destabilizohen. Luani: Jeta ne cift nuk do kete as problemin me te vogel gjate kesaj dite. Hena do jete e favorshme dhe so iu beje me realiste ne kete plan. Beqaret do jene sharmante, por kur t’iu jepet mundesia per takime do jene pak ne ankth. Clirohuni sa me shpejt nga emocionet nese doni vertet te krijoni nje lidhje. Ne planin financiar nuk do keni probleme dhe situata do jete e stabilizuar. Virgjeresha: Mos u grindni kot per gjera te parendesishme ne jeten ne cift sepse do humbi kohen e cila eshte e vyer. Mundhuni te perfitoni nga klima e ngrohte dhe te argetoheni. Beqaret do kene mundesi te mira per te krijuar nje lidhje por nuk duhet t’ua tregojne te gjitheve ate cka po bejne. Fshehtesia do jete me emire per momentin. Ka mundesi qe te ardhurat te permiresohen ndjeshem. Peshorja: Nese jeni tashme ne nje lidhje duhet te harroni me patjeter problemet qe keni pasur dhe te mendoni per te ardhmen. Beqaret duhet te tregohen te matur persa iu perket heshtjeve te zemres. Mos u genjeni nga fjalet e bykura qe dikush mund t’iu thote seose jo te gjithe thone te verteten. Merruni pak me shume me financat. Nese tregoheni te kujdesshem mund te beni edhe investime. Akrepi: Ne vend qe te filloni aventura te reja nderkohe qe jeni ne nje lidhje, duhet t’i perkushtoheni teresisht partnerit. Mos e humbni ate sepse eshte i vecante dhe iu do me shpirt. Beqaret do joshin pa mbarim. Mundesite do jene te mira keshtu qe mos e humbni asnjeren prej tyre. Financat nuk do dini si t’i menaxhoni dhe ka rrezik te humbisni shuma te medha. Keshillohuni me ekspertet. Shigjetari: Dielli dhe Jupiteri do iu ndihmojne qe t’ia kaloni sa me bukur e mate qe keni ne krah, por duhet te beni kujdes nga Plutoni i cili mund te sjelle debate te kota. Mos lejoni qe mendomet e te tjereve te ndikojne tek ju. Beqaret do fillojne nje romance te bukur. Gjithcjka do jete si ne nje film. Financat do fillojne te stabilizohen pak nga pak. Do gjeni menyren si te ndreqni edhe gabimet. Bricjapi: Nen influencen e Neptunin klima ne cift do behet edhe me harmonike. Dialogu do te rivendoset serish pas kaq kohesh dhe do diskutoni edhe per tema delikate. Beqaret ka shume mundesi te nisin nje histori te kendshme dashurie e cila me shume gjasa do vazhdoje gjate. Influenca e planeteve nuk do te preke aspak financat. Ato do jene pergjithesisht te mbrojtura dhe nuk do keni probleme. Ujori: Te gjitha dyshimet apo pengjet qe keni per jeten tuaj ne cift duhet t’ia thoni atij qe keni ne krah. Vetem ne kete menyre do ndiheni me te qete. ka mundesi qe fale kesaj te afroheni edhe me teper me partnerin. Beqaret qe kane ednerruar prej kohesh dashurine e madhe duhet te pergatiten. Po afron dita! Edhe pse do jete dite me fat per financat nuk duhet te hidheni me sy mbyllur ne detin e shpenzimeve. Peshqit: Ambienti i cifteve do jete i favorshem per t’u dashuruar qetesisht. Do tregoheni diplomate kur t’i kerkoni dicka partnerit dhe ai nuk do mund t’iu refuzije. Beqaret do ndihmohen shume nga Jupiteri i cili do iu sjelle nje takim impresionues. Mos e humbni mundesine per t’u njohur mire me ate person. Edhe ne planin financiar pritet te kete nje permiresim te ndjeshem. Me ne fund!
Postuar:26 Maj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITORVentouris
ventouris


loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 

Living
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved