Horoskopi ditor, 28 maj 2012
 
0
0
Dashi
Dashi
Me ne fund ambienti ne cift do filloje te stabilizohet dhe ju do ndiheni me mire. Partneri do e pranoje se iu eshte larguar pak por qe dashuria per ju nuk ka ndryshuar aspak. Beqaret jo vetem qe do kene takime por lidhjet qe mund te krijojne do perfundojne edhe ne martese. Perfitoni! Ne planin financiar do jeni te detyruar te ulni shpenzimet nese nuk doni te tronditni buxhetin.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545


Interpretimi i
Endrrave


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1205260090

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert