Horoskopi ditor, 12 qershor 2012
 
0
0
Dashi
Dashi
Yjet do ua bejne me te bukur jeten ne cift sot. Partneri do jete i gatshem te beje gjithcka qe ju doni e t’ua plotesoje deshirat. Do kaloni momente te mrekullueshme. Beqaret do kene te gjitha mundesite te gjejne dashurine e madhe qe kane enderruar. Ne planin financiar duhet te jeni me te organizuar dhe t’i administroni me kujdes ato para qe keni. pritet qe dita te jete e qendrueshme.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
sevim
Para 39 muajsh  
  
horoskopi asht vertet dalin fjal tverteta
 
sevim
Para 39 muajsh  
  
ju lutem ma skjaroni horoskopin
 

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.


Interpretimi i
Endrrave

1. Eshte e vertete shume (Para 28 oresh)
2. Horoscopi (Para 33 oresh)
3. 2002 hahah (Para 2 ditesh)
4. sesht e vertet (Para 4 ditesh)
5. ok jam ok. (Para 5 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1206110112


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu