Horoskopi ditor, 12 qershor 2012
 
0
0
Dashi
Dashi
Yjet do ua bejne me te bukur jeten ne cift sot. Partneri do jete i gatshem te beje gjithcka qe ju doni e t’ua plotesoje deshirat. Do kaloni momente te mrekullueshme. Beqaret do kene te gjitha mundesite te gjejne dashurine e madhe qe kane enderruar. Ne planin financiar duhet te jeni me te organizuar dhe t’i administroni me kujdes ato para qe keni. pritet qe dita te jete e qendrueshme.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
sevim
Para 42 muajsh  
  
horoskopi asht vertet dalin fjal tverteta
 
sevim
Para 42 muajsh  
  
ju lutem ma skjaroni horoskopin
 

Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545


Interpretimi i
Endrrave

1. muaj dhjetort demi (Para 4 oresh)
2. Rudi (Para 34 oresh)
3. sen spo dini hiq sen (Para 35 oresh)
5. une jam kali ne vitin 2002 (Para 4 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1206110112

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb