Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Horoskopi ditor, 12 korrik 2012
 
Shperndaje
ikub#: 1207110065
Dashi: Mos e prishni harmonine qe mbizoteron ne jeten tuaj ne cift duke dyshuar gjate gjithe kohes per partnerin tuaj. Flisni me te dhe besojuni atyre qe do iu thote. Beqaret do kene takime, por me shume gjasa ato nuk do i cojne asgjekundi. Duhet te beni edhe pak durim per te gjetur personin e duhur. Financat do jene problematike. Kujdes me cdo shpenzim qe do beni sepse do keni mjaft probleme. Demi: Marredhenia juaj me partnerin do jete e shkelqyer sot. Pasioni do jete i zjarrte dhe ju do mundoheni t’ia plotesoni atij disa deshira. Klima per beqaret do jete harmonike. Do keni shume takime dhe njeri prej tyre mund te shkoje me tej. Tregohuni te matur me cdo hap qe do hidhni. Situata financiare do jete e qendrueshme. Planetet do te favorizojne dhe nje permiresim te te ardhurave. Binjaket: Mundohuni qe ne jeten ne cift te ruani intimitetin tuaj dhe te respektoni ate te tjetrit. Ne pergjithesi dita do jete mjaft pozitive. Do kaloni edhe momente mjaft romantike. Tregohuni me te kujdesshem ju beqare dhe mos beni gjithcka vetem e vetem per te bere per vete ate qe iu pelqen. Financat do jene pergjithesisht te mira, por nese shpenzoni pa limit do keni mjaft probleme. Gaforrja: Dite mjaft e mire per sektorin e dashurise. Do komunikoni me teper me partnerin dhe do respektoni mendimet e njeri tjetrit. Do ndieni gezim ne shpirtin tuaj. Beqaret do merren me pune ose me dicka tjeter dhe nuk do mendojne per jeten sentimentale. Mos e lini shume pas dore kete fushe. Ne planin financiar do kryeni transaksione shume te rendesishme dhe do stabilizoni buxhetin. Luani: Dite mjaft e mire per beqaret. Do filloni aventura te reja te cilat do iu bejne te ndiheni mjaft mire. Pritet nje e ardhme e ndritur. Ciftet nga ana tjeter do kene nje nga ditet me te bukura te kesaj periudhe. Sensualiteti do arrije kulmin dhe partneri do ndihet me fat qe ia ka prane. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rendesishme. Me ne fund buxheti do te stabilizohet. Virgjeresha: Marredhenia juaj me partnerin do jete e favorizuar sot. Do e degjoni me shume tjetrin dhe do merrni vendime te perbashketa. Me ne fund do te vije harmonia ne jeten tuaj. Beqaret do jene joshes dhe do e kene shume te lehte te bejne per vete ate qe duan. Saturni do ndikoje pozitivisht te financat. Gjithsesi mos enderroni shume por qendroni me kembe ne toke. Peshorja: Nen influencen e Saturnit, dashuria ne cift do shkoje me se miri. Mos harroni te beni edhe komplimenta te cilat do e bejne partnerin te ndihet edhe me mire. Dite e favorshme edhe per beqaret. Do ndryshoni status dhe do perjetoni te gjitha emocionet dhe kenaqesite qe kishit pritur. Financat do te ekuilibrohen. Mundohuni te hiqni disa lek menjane per ditet ne vijim. Akrepi: Do keni nevoje te ndiheni te dashuruar gjate kesaj dite. Partneri do kujdeset per ju dhe do ndiheni si ne enderr. Beqaret nuk duhet absolutisht te fillojne aventura kalimtare qe nuk do i cojne asgjekundi. Prisni edhe pak qe te takoni dashurine e madhe. Perspektiva shume te mira financiare. Do e permiresoni buxhetin tuaj dhe do keni mundesi te beni disa shpenzime me shume. Shigjetari: Venusi do sjelle harmoni dhe lumturi ne jeten tuaj ne cift. Partneri do kete vetem nje ide ne mendje: t’iu beje te ndiheni mire. Do ia arrije qellimit. Beqaret do jene me te vendosur per te gjetur personin e duhur. Mundesite do jene te shumta sot keshtu qe perfitoni sa te mundni. Nuk eshte momenti i duhur per te bere shpenzime te medha. Financat nuk do jene te qendrueshme. Bricjapi: Shtojini dozat e imagjinates ne cift dhe tentoni disa gjera te reja. Vetem keshtu do ndiheni me mire dhe nuk do i keni zili te tjeret. Beqaret eshte me mire te mos tentojne te krijojne lidhje sepse personat qe do te njohin nuk do jene shume te pershtatshem. Beni edhe pak durim. Situata financiare do jete e mire por shpenzimet e tepruara mund te sjellin disa probleme. Ujori: Plutoni do e nderlikoje pak sot jeten tuaj sentimentale. Disa mund te bien ne dashuri edhe me dike tjeter dhe t’i japin fund lidhjes qe kishin krijuar prej kohesh. Dite me fat per beqaret. Do keni nje takim te rendesishem i cili mund t’ua ndyshoje pergjithmone jeten. Perfitoni! Me financat duhet me shume maturi. Nese shpenzoni pa menduar do perballeni me goxha veshtiresi. Peshqit: Ne pergjithesi jeta juaj sentimentale do jete e mire, por nuk duhet te vazhdoni me kritikat kundrejt partnerit. Mund te beni gabime te pafalshme. Persa iu perket takimeve te beqareve, ato do jene te shumta. Mos u nxitoni t’i jepni fjelen dikujt para se ta njihni shume mire. Nuk eshte momenti i duhur per te marre vendime te rendesishme ne planin financiar. Situata do jete e paqendrueshme.
Postuar:11 Kor
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITORVentouris
ventouris


loading...


Betim   Para 62 muajsh     
Demi
elfat   Para 62 muajsh     
akrepi
donika    Para 62 muajsh     
gaforre
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 

Living
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved