Horoskopi ditor, 12 korrik 2012
 
0
0
Dashi
Dashi
Mos e prishni harmonine qe mbizoteron ne jeten tuaj ne cift duke dyshuar gjate gjithe kohes per partnerin tuaj. Flisni me te dhe besojuni atyre qe do iu thote. Beqaret do kene takime, por me shume gjasa ato nuk do i cojne asgjekundi. Duhet te beni edhe pak durim per te gjetur personin e duhur. Financat do jene problematike. Kujdes me cdo shpenzim qe do beni sepse do keni mjaft probleme.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Betim
Para 38 muajsh  
  
Demi
 
elfat
Para 38 muajsh  
  
akrepi
 
donika
Para 38 muajsh  
  
gaforre
 

TURET E VJESHTES
Barcelone 339€ Lefkada 139€ Valbone 55€ Sofje 99€

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.


Interpretimi i
Endrrave

1. Lindur ne 24-05-2003 (Para 3 ditesh)
2. Per te ardhmen (Para 3 ditesh)
3. ???? (Para 4 ditesh)
4. Eshte e vertete shume (Para 7 ditesh)
5. Horoscopi (Para 8 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1207110065


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu