Horoskopi ditor, 7 shtator 2012
 
0
0
Dashi Sot do jeni me pak romantike dhe enderrimtare. Megjithate fale Jupiterit marredhenia me partnerin do jete e ngrohte dhe sensuale. Ata qe kane krijuar familje dhe kane pasur probleme do jene me te qete. Beqaret do kene dashuri me shikim te pare dhe do ndryshojne me ne fund status. Financat do jete te stabilizuara. Mund te kryeni transaksione dhe te beni investime.
Demi Do jeni luftarake ne dashuri dhe nuk do lejoni askend t’ua prishe planet. Do e mbroni me gjithcka ate qe doni. Gjithsesi mire eshte qe me partnerin te mos ruani nje sjellje despotike. Beqret do mundohen gjate gjithe dites te gjejne nje person interesant dhe ne mbremje do iu plotesohet deshira. Ne planin financiar nuk do kete asgje per t’u vecuar. Situata do jete e qendrueshme.
Binjaket

Nese jeta juaj ne cift ka qene pak e brishte, sot do perballeni me disa probleme. Gjithsesi nese nuk e humbisni komunikimin situata mund te permiresohet shpejt. Beqaret do fillojne romanca te kendshme dhe do ndihen me se miri. Kenaqesite qe do perjetoni do jene te medha. Per shkak te disa vonesave ne marrjen e rroges do keni disa tronditje financiare. Kujdes!
Gaforrja

Fale mjedisit te favorshem yjor nuk do keni probleme sot ne jeten tuaj ne cift. Komunikimi do te shtohet dhe bashkepunimi do te perforcohet. Beqaret nga ana tjeter mund te bejne nje takim te vecante me nje person qe do i beje per vete qe ne momentin e pare. Ne planin financiar do tregoheni me te kursyer me shpenzimet Nuk do keni shume probleme ne kete sektor.
Luani

Jeta sentimentale e cifteve do varet nga menyra sesi ata do te sillen dhe si do veprojne. Mos e kritikoni ne cdo moment ate qe keni ne krah sepse do iu lindin probleme te medha. Beqaret nga ana tjeter do kenaqen edhe me dashurickat kalimtare, qe per te thene te verteten sot do jene te shumta. Financat do jene ne gjeje te mire. Mund te kryeni edhe n donje shpenzim me teper.
Virgjeresha

Mos e lini pas dore jeten sentimentale gjate kesaj dite duke u mare vetem me ceshtjet profesionale. Beqaret do jene me sensuale se kurre sot. Marsi dhe Hena do iu bejne te parrezistueshem. Edhe pse nuk e kishit deshiruar me ngult do gjeni personin e jetes. Me financat do keni probleme duke qene se do shpenzoni me shume sesa duhet. Kujdes!
Peshorja

Jeta juaj ne cift do jete e kenaqshme gjate kesaj dite. Nuk do kete as konflikte dhe a tension ndermjet jush dhe partnerit. Perfitoni ne maksimum dhe shprehini sa te mundni ndjenjat. Beqaret ka gjasa te takojne dike qe do iu pershtatet me se miri. Mos e lini t’iu ike nga duart. ne planin financiar duket se situata do filloje te stabilizohet. Tregohuni te matur me shpenzimet.
Akrepi

Sot do keni pershtypjen se partneri iu neglizhon dhe nuk iu dashuron ashtu si ne fillim. Ne fakt kjo eshte paksa e vertete megjithese nje pjese e fajit eshte i juaji. Tregohuni me tolerante dhe me te kuptueshem. Nese jeni beqare kujdesuni me teper per pamjen dhe do bini me shume ne sy. Ne planin financiar duhet te jeni me te organizuar dhe te beni pak me shume ekonomi.
Shigjetari

Per pjesen me te madhe te atyre qe jane ne nje lidhje harmonia dhe bashkepunimi do te mbizoteroje ne jeten tuaj. Do flisni per gjithcka me ate qe keni ne krah. Per beqaret do jete nje dite vendimtare. Jo vetem qe do keni takime por doiu duhet te beni zgjedhje qe do ua ndryshojne jeten. Financat do jene te paqendrueshme keshtu qe kujdes me shpenzimet e teperta.
Bricjapi

Jeta juaj ne cift do jete shume e qendrueshme gjate kesaj dite. Besimi tek njeri-tjetri do te shtohet edhe me teper dhe ju do ndiheni mire qe e keni ate ne krah. Nese jeni ende beqare do filloni aventura te kendshme por qe nuk do kene ndonje te ardhme. Financat do jene te pastabilizuara. Me pak maturi mund t’ia dilni mbane ta stabilizoni situaten.
Ujori

Gjate kesaj dite do ketdebate dhe mosmarreveshje ne jeten tuaj ne cift. Disa mund te kerkojne t’i japin fund lishjes ndersa te tjere do bejne cmos qe ta rregullojne situaten. Planetet do jene ne anen e beqareve dhe do i ndhmojne ata te kene takime interesante. Tregohuni te hapur. Nese nuk e teproni me shpenzimet sektori i financave mund te filloje te permitresohet. Cdo gje do varet nga ju.
Peshqit

Ata qe kane krijuar tashme nje lidhje do fillojne te bejne plane per te ardhmen. partneri do jete dakord me cdo gje qe te vendosni. Beqaret do takojne disa persona por do thurin genjeshtra qe ne takimin e pare. Kujdes sepse me kete sjellje nuk do shkoni asgjekundi. Financat nuk do jete te qendrueshme. Mos beni shpenzime te pamenduara sepse do keni akoma me shume probleme.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Artoni
Para 34 muajsh  
  
Luani....??
 
lejla
Para 34 muajsh  
  
Jam nje vajze.C"do te thote te shohesh se motra do qe te marre te dashurin tim, dhe une e rrah per vdekje motren
 

Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh
Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh

Paketa Pushimesh ne KALABRI
7 Nete / 8 Dite, 3 vakte + pijet

Paketa Pushimesh ne ANTALYA
6 Nete / 7 Dite All Inclusive (avion+transferta+hotel +3 vakte + pijet pa limit)


Interpretimi i
Endrrave

1. super (Para 36 oresh)
2. une jam virgjeresha (Para 5 ditesh)
3. pehsqit 20 mars (Para 11 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1209060116
Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan


Reklame
Digitalb