Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Demi
 
Shperndaje
ikub#: 1212290052

Ambienti per jeten ne cift nuk do jete shume i pershtatshem kete jave. Mund te keni edhe zenka me partnerin tuaj keshtu qe matini mire fjalet qe do thoni. Mos u tregoni shume kokeforte. Beqaret do kene me shume fat dhe ka gjasa te takojne personin qe kane enderruar kaq shume. Do ndiheni te plotesuar me ne fund. Financat do kene nje permiresim te ndjeshem dhe do keni mundesi te shpenzoni pak me teper. Kujdesuni pak me teper per higjienen nese doni te keni shendet me te mire. Shqetesim te medha nuk do keni gjithsesi. Pini caj sa te mundni. Ne pune duhet te beni edhe pushime here pas here sepse po u lodhet nuk do mundeni te ecni dot perpara. Familja nuk do kete probleme.

Postuar:29 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI JAVOR

Albtelecom
loading...


 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 

LivingCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved