0 0
 


Demi
Java: 31 dhjetor 2012-6 janar 2013

Ambienti per jeten ne cift nuk do jete shume i pershtatshem kete jave. Mund te keni edhe zenka me partnerin tuaj keshtu qe matini mire fjalet qe do thoni. Mos u tregoni shume kokeforte. Beqaret do kene me shume fat dhe ka gjasa te takojne personin qe kane enderruar kaq shume. Do ndiheni te plotesuar me ne fund. Financat do kene nje permiresim te ndjeshem dhe do keni mundesi te shpenzoni pak me teper. Kujdesuni pak me teper per higjienen nese doni te keni shendet me te mire. Shqetesim te medha nuk do keni gjithsesi. Pini caj sa te mundni. Ne pune duhet te beni edhe pushime here pas here sepse po u lodhet nuk do mundeni te ecni dot perpara. Familja nuk do kete probleme.
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Mavrovë 2 netë.
78€ me mëngjes dhe darkë. Destinacion popullor per pushime alpine. Akomodim ne studio dyshe. Qender fitnesi, spa, solar, masazhe, jakuzzi, hidromasazh. Pishine e brendshme. Internet & parking falas

Vjenë 279€, fjetje, mëngjes, guidë.
Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Ndalesë e shkurter në Budva. Vazhdimi i udhetimit
Interpretimi i
Endrrave
livingShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1212290052


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300