Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Horoskopi ditor, 1 janar 2013
 
Shperndaje
ikub#: 1212310002
Dashi: Per ciftet rreziku per debate te zjarrta do jete shume i madh. Beni kujdes! Nuk eshte asnjehere e keshillueshme te ngaterrosh punen dhe ceshtjet financiare me dashurine. Mirepo sot kjo do jete ajo qe do bejne pjesa me e madhe e beqareve dhe do lendohen. Situata financiare do te permiresohet dhe ju do mund te beni edhe ato shpenzime qe kishit kohe qe i kishit menduar. Demi: Nese jeni ne cift do te perjetoni nje rizgjim te pasionit sot dhe do iu duket vetja si adoleshent. Shfrytezojeni sa me shume kete te premte! Beqaret e cdo lloj moshe do kene mundesi te shumta per te njohur persona interesante. Tragohuni me te hapur. Disa probleme financiare rrezikojne t’iu merzitin se tepermi. Nuk jeni mesuar te jetoni me pak dhe do iu duket shume e veshtire tashme. Binjaket: Ata qe kane nje lidhje do duan te perjetojne me shume emocione ne lidhjen e tyre. Partneri do e kuptoje shume mire dhe do mundohet t’ua beje qejfin. Falenderojeni! Beqaret do shnderrohen ne specialiste dashurish me shikim te pare dhe do mendojne se ende s’ka lindur ai qe t’ua vere litarin ne qafe. Ne sektorin e financave do keni fat, por do luani me te. Kujdes mos e teproni! Gaforrja: Do keni ndryshim te shpeshte te humorit sot dhe kjo fale ndikimit negativ te Plutonit. Hena nga ana tjeter do iu jape mundesine qe gabimet qe do beni t’iu falen. Perfitoni! Beqaret nuk do kene shume fat ne dashuri por kjo nuk do te thote qe te dorezohen menjehere. Do kujdeseni me teper per buxhetin tuaj gjate kesaj dite dhe do e riorganizoni ate. Ulni pak edhe shpenzimet e tepruara. Luani: Gjerat nuk do jene aq te bukura sa i kishit menduar ju ne planin sentimental, por gjithsesi do mbeshteteni tek Venusi i cili do i jape jetes ne cift me teper ngjyra. Fale ndikimit negativ te Merkurit, beqaret do e humbasin drejtimin dhe rrezikojne te mbeten perseri vetem. Nese iu duhet te beni shpenzime apo nje operacion financiar mundohuni ta shtyni sepse nuk eshte dita e duhur. Virgjeresha: Sot do e kuptoni me mire se sa me fat jeni qe keni partnerin tuaj ne krah. Ai do iu mbeshtese ne cdo moment dhe do e mbushe jeten tuaj me ngrohtesi. Nuk keni cfare te kerkoni me teper. Dashuria do te vije edhe per beqaret. Venusi do iu beje te dridheni nga emocionet e forta. Planetet do te sjellin probleme ne sektorin financiar. Edhe pse duhet te shpenzoni, tregohuni te matur! Peshorja: Nese jeni ne cift mundohuni te qendroni besnike ndaj partnerit sepse ne te kundert tensionet mund te jene teper te medha. Duke qene se Venusi ndodhet ne pozicion shume te mire do te thote qe beqaret duhet te pergatiten per rrahje te forta zemre. Hiqeni turpin nese doni te gjeni personin e duhur. Do merrni nje dhurate ne para sot dhe kjo do iu gezoje shume. Financat do jene te stabilizuara! Akrepi: Ata qe jane ne nje lidhje nuk do jene fare te kenaqur dhe do merziten mjaft. Flisni me partnerin sepse vetem keshtu do e ndryshoni situaten! Jeta e beqareve rrezikon te nderlikohet sot. Disa do te terhiqen shume edhe nga personat te cilet nuk vlejne dhe nuk iu pershtaten aspak. Sektori i financave do shkoje per mrekulli sepse fati do iu buzeqeshe. Nese doni te beni nje investim, bejeni! Shigjetari: Priten permiresime te ndjeshme te jetes suaj ne cift. Humori i keq nuk do te ekzistoje me dhe qetesia do te mbizoteroje. Do e ndieni edhe vete qe lidhja juaj do te stabilizohet sepse do beni leshime. Venusi do jete mjaft i favorshem per beqaret. Lamtumire vetmi! As ne planin financiar nuk do keni per cfare te qaheni. Nese tregoheni te matur dhe nuk shpenzoni pa fund nuk do kete probleme. Bricjapi: Ju qe kishit nje jete ne cift jo shume te qete do keni ndryshime. Perfitoni nga mbeshtetja qe do iu japin yjet per te zgjidhur problemet qe keni dhe per te diskutuar qetesisht me partnerin. Beqaret do kalojne nje dite mjaft romaneske, por qe mbase nuk do kete fundin qe deshirojne. Disa miq, eksperte ne ekonomi do iu keshillojne per financat. Analizojini edhe vete gjerat me kujdes! Ujori: Ne jeten sentimentale, ciftet do kene disa probleme te vogla. Gjithcka vetem nga kokefortesia juaj. Kujdes, merrni masa sepse situata mund te nderlikohet me teper. Beqaret perseri do vene ne plan te pare karrieren. Po nuk menduat edhe per dashurine nuk keni per ta gjetur! Nese kohet e fundit keni punuar shume qe financat te rriteshin, sot do merrni frytet qe prisnit. Bravo! Peshqit: Plutoni do jete planeti me i favorshem per jeten sentimentale te cifteve. Do filloni te beni projekte dhe lidhja juaj do behet me e qendrueshme. Nese e ndieni veten gati, zgjerojeni familjen! Beqaret do merren aq shume me jeten familjare dhe ate profesionale saqe nuk do kene kohe per dashurine. Mundohuni te tregoheni me te matur me shpenzimet qe financat mos pakesohen.
Postuar:31 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITORVentouris
ventouris


loading...


caku   Para 56 muajsh     
po une dua te me dergoni perdite horoskopin e perditshem
 
 
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 

Living
Teoren


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved