Horoskopi ditor, 1 janar 2013
 
0
0
Dashi
Dashi
Per ciftet rreziku per debate te zjarrta do jete shume i madh. Beni kujdes! Nuk eshte asnjehere e keshillueshme te ngaterrosh punen dhe ceshtjet financiare me dashurine. Mirepo sot kjo do jete ajo qe do bejne pjesa me e madhe e beqareve dhe do lendohen. Situata financiare do te permiresohet dhe ju do mund te beni edhe ato shpenzime qe kishit kohe qe i kishit menduar.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
caku
Para 35 muajsh  
  
po une dua te me dergoni perdite horoskopin e perditshem
 

Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545


Interpretimi i
Endrrave

1. Rudi (Para 30 oresh)
2. sen spo dini hiq sen (Para 31 oresh)
4. une jam kali ne vitin 2002 (Para 3 ditesh)
5. shume e drejt (Para 4 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1212310002

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb