Horoskopi ditor, 2 mars 2013
 
0
0
Dashi
Dashi
Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet e duhura qe beqaret te krijojnë një lidhje te bukur dhe afatgjate. Bëhuni gati për ndryshime. Financat do jene te privilegjuara. Beni shpenzimet me te nevojshme dhe po mundet hiqni disa lek mënjanë.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
anula
Para 29 muajsh  
  
Une shprsoj se ne që jemi gaforrja ju duam me gjin zemër por ju shikoni dikë tjerë edhe na lini neve.Kështu mendoj unë.
 
Best Girl
Para 29 muajsh  
  
eh un jam virgjeresha por ate qe une e dua esht gaforre ne pershtatemi me njeri-tjetrin...une edua me gjith zemer shpresoj se edhe ai ndjen te njejten gje per mua
 

Paketa Pushimesh ne ANTALYA
6 Nete / 7 Dite All Inclusive (avion+transferta+hotel +3 vakte + pijet pa limit)

Paketa Pushimesh ne KALABRI
7 Nete / 8 Dite, 3 vakte + pijet

Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh
Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.


Interpretimi i
Endrrave

1. jam i gezuar (Para 15 oresh)
2. Si eshte lidhja midis tyre (Para 29 oresh)
3. Afrimiteti i shenjave (Para 29 oresh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1303010028


Reklame
Hako
Reklame
spitali amerikan