Horoskopi ditor, 2 mars 2013
 

Dashi
Dashi
Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet e duhura qe beqaret te krijojnë një lidhje te bukur dhe afatgjate. Bëhuni gati për ndryshime. Financat do jene te privilegjuara. Beni shpenzimet me te nevojshme dhe po mundet hiqni disa lek mënjanë.
Cfare thone yjet sot? Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo shqiptari. Shkarko ketu.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
anula
Para 52 muajsh  
  
Une shprsoj se ne që jemi gaforrja ju duam me gjin zemër por ju shikoni dikë tjerë edhe na lini neve.Kështu mendoj unë.
 
Best Girl
Para 52 muajsh  
  
eh un jam virgjeresha por ate qe une e dua esht gaforre ne pershtatemi me njeri-tjetrin...une edua me gjith zemer shpresoj se edhe ai ndjen te njejten gje per mua
 
Na ndiqni
Teoren


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR
Postuar nga: at.k
ikub #:
1303010028


Digitalb


UnionBank