Horoskopi ditor, 2 mars 2013
 
0
0
Dashi
Dashi
Prezenca e Plutonit do jete mjaft pozitive gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Do bashkëpunoni gjate gjithë kohës dhe krijoni një ambient te ngrohte. Neptuni dhe Jupiteri do krijojnë kushtet e duhura qe beqaret te krijojnë një lidhje te bukur dhe afatgjate. Bëhuni gati për ndryshime. Financat do jene te privilegjuara. Beni shpenzimet me te nevojshme dhe po mundet hiqni disa lek mënjanë.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
anula
Para 31 muajsh  
  
Une shprsoj se ne që jemi gaforrja ju duam me gjin zemër por ju shikoni dikë tjerë edhe na lini neve.Kështu mendoj unë.
 
Best Girl
Para 31 muajsh  
  
eh un jam virgjeresha por ate qe une e dua esht gaforre ne pershtatemi me njeri-tjetrin...une edua me gjith zemer shpresoj se edhe ai ndjen te njejten gje per mua
 

TURET E VJESHTES
Barcelone 339€ Lefkada 139€ Valbone 55€ Sofje 99€

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.


Interpretimi i
Endrrave

1. Lindur ne 24-05-2003 (Para 33 oresh)
2. Per te ardhmen (Para 34 oresh)
3. ???? (Para 3 ditesh)
4. Eshte e vertete shume (Para 6 ditesh)
5. Horoscopi (Para 6 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1303010028


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu