Horoskopi ditor, 4 mars 2013
 

Dashi
Dashi
Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do iu jepet per takime. Ciftet do kalojne nje ditë te qetë dhe pa asnjë te re. Ne planin financiar do keni sukses te garantuar. Situata do jete shume me e mirë sesa e mendonit.
Cfare thone yjet sot? Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo shqiptari. Shkarko ketu.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
shpetim
Para 47 muajsh  
  
une nuk e di se qka jam
 
Na ndiqniShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1303020099

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV