Horoskopi ditor, 4 mars 2013
 
0
0
Dashi
Dashi
Klima yjore nuk do jetë shume e favorshme gjatë kësaj dite për ata qe janë vetëm. Do e keni te vështire te vendosni kontakte me persona te panjohur dhe nuk do e shfrytëzoni asnjë mundesi qe do iu jepet per takime. Ciftet do kalojne nje ditë te qetë dhe pa asnjë te re. Ne planin financiar do keni sukses te garantuar. Situata do jete shume me e mirë sesa e mendonit.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
shpetim
Para 29 muajsh  
  
une nuk e di se qka jam
 

Paketa Pushimesh ne ANTALYA
6 Nete / 7 Dite All Inclusive (avion+transferta+hotel +3 vakte + pijet pa limit)

Paketa Pushimesh ne KALABRI
7 Nete / 8 Dite, 3 vakte + pijet

Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh
Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.

Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh
Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh

Paketa Pushimesh ne KALABRI
7 Nete / 8 Dite, 3 vakte + pijet

Paketa Pushimesh ne ANTALYA
6 Nete / 7 Dite All Inclusive (avion+transferta+hotel +3 vakte + pijet pa limit)


Interpretimi i
Endrrave

1. jam i gezuar (Para 7 oresh)
2. Si eshte lidhja midis tyre (Para 21 oresh)
3. Afrimiteti i shenjave (Para 21 oresh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1303020099


Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan