Horoskopi ditor, 20 mars 2013
 
1
0
Dashi
Dashi
Nëse ndiheni te lumtur pranë partnerit, sot nuk do ketë ndonjë gjë ndryshe, përveç momenteve pasionante me te shumta. Shfrytëzojeni çdo minute. Beqaret duhet te shmangin me çdo kusht takimet me persona te Gaforres. Ata nuk kane tipin tuaj dhe do vuani me vone. Mirëqenia materiale do vazhdoje te jete e qëndrueshme. Nuk pritet asnjë problem ne këtë sektor.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Interpretimi i
Endrrave


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1303190050

Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Artigiano


Reklame
Katalogu