Horoskopi ditor, 20 mars 2013
 
1
0
Dashi
Dashi
Nëse ndiheni te lumtur pranë partnerit, sot nuk do ketë ndonjë gjë ndryshe, përveç momenteve pasionante me te shumta. Shfrytëzojeni çdo minute. Beqaret duhet te shmangin me çdo kusht takimet me persona te Gaforres. Ata nuk kane tipin tuaj dhe do vuani me vone. Mirëqenia materiale do vazhdoje te jete e qëndrueshme. Nuk pritet asnjë problem ne këtë sektor.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

TURET E VJESHTES
Barcelone 339€ Lefkada 139€ Valbone 55€ Sofje 99€

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.


Interpretimi i
Endrrave

1. Lindur ne 24-05-2003 (Para 3 ditesh)
2. Per te ardhmen (Para 3 ditesh)
3. ???? (Para 4 ditesh)
4. Eshte e vertete shume (Para 7 ditesh)
5. Horoscopi (Para 7 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1303190050


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu