Dashi

Java: 13-19 maj

 
0
0

Te nxitur nga Venusi, gjate kësaj jave do kërkoni te krijoni një marrëdhënie me te ngrohte dhe me pozitive me partnerin. Do toleroni me tepër dhe do dini te falni. Beqaret duhet te dalin vetëm ne takimet qe iu pëlqejnë, jo te ndihen te detyruar te dalin me këdo. Ne planin financiar do ndërmerrni disa rreziqe, por do arrini ta përmirësoni situatën. Gjate kësaj periudhe do keni shume oreks dhe mund te shtoni disa kilogramë. Vërini fre gojës sepse jo vetëm nuk do dukeni mire. por mund te lindin edhe probleme. Ne pune do ecni me ritme me te shpejta sesa mendonit. Do jeni te kthjellet dhe me largpamës. Familja do këtë një rëndësi te madhe për ju.
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Kopshti Çerdhe” Sarito”, një zgjedhje e zgjuar për ju prindër
Ne një zone te populluar te Tiranës, për me shume se 12 vjet, zhvillon aktivitetin e tij Kopsht Çerdhja Sarito, një mjedis ku fëmijët gjejnë argëtimin e tyre, dhe ju te dashur prindër një bashkëpunëto

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.Artikujt e fundit ne portal

1 Filxhani 1 shtator 2015

2 Miu

3 Bualli

4 Tigri

5 Lepuri

6 Dragoi


Interpretimi i
EndrraveShfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1305110059


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu