Horoskopi ditor, 30 maj 2013
 
0
0
Dashi Nëse e shihni qe marrëdhënia ne çift nuk po ec ashtu si ju e kishit menduar, bëni çmos qe t’ia rifitoni zemrën atij qe keni ne krah. Urani do jete planeti qe do iu mbështesë me se shumti. Edhe beqaret fale ndihmës se planetëve do arrijnë te kenë takimin e shumëpritur. Ne planin financiar situata do stabilizohet ndjeshëm dhe kjo situate do jete afatgjate.
Demi Ka shume gjasa qe te përballeni me disa zhgënjime gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Partneri do iu lere pas dore dhe do i kushtoje me tepër rëndësi miqve apo kolegeve. Beqaret duhet te bëjnë ende pak durim nëse duan te gjejnë personin me te përshtatshëm. Me financat do keni fat. Filloni duke shlyer borxhet dhe me pas hiqni disa para mënjanë.
Binjaket

Sektori i dashurisë do jete gjate gjithë kohës i privilegjuar dhe ju do jeni te paret qe do përfitoni nga ky ndryshim i situatës. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje te mëdha do ndihen me te qete. Beqaret do vazhdojnë te njëjtën rrjedhe si me pare dhe do vazhdojnë te jene ne kërkim. Për financat dita do jete me e favorshme. Do i kryeni edhe investimet e menduara.
Gaforrja

Jeta ne çift do jete përgjithësisht e qete gjate kësaj dite. Nuk priten as probleme dhe as mosmarrëveshje te mëdha kështu qe mos u shqetësoni. Beqaret do kenë mundësi me shumice te koleksionojnë aventura, ndërsa për dashurinë e madhe do iu duhet ende te presin. Me financat nuk priten probleme dhe vështirësi, megjithatë yjet këshillojnë me shume kujdes.
Luani

Marrëdhënia juaj me partnerin do thellohet edhe me tepër sot. Do flisni hapur për gjithçka dhe do i zgjidhni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur dikur. Për beqaret dita do jete me e bukur dhe me më shume emocione se me pare. Disa mund te takojnë edhe princin e tyre te kaltër. Financat nuk do kenë ndryshime nga disa dite me pare kështu qe vazhdoni te tregoheni te matur.
Virgjeresha

Nëse keni mosmarrëveshje me partnerin përballuni me to dhe diskutoni, mos i shmangni. Kjo sjellje kurajoze do iu ndihmojnë te gjeni s ame shpejt zgjidhjet e duhura. Beqaret nuk do kenë fat për takime serioze, por as nuk do mërziten. Miqtë do iu qëndrojnë pranë dhe do iu sjellin gëzim. Ne planin financiar do investoni ne fusha fitimprurëse dhe shume shpejt do keni përmirësime te ndjeshme.
Peshorja

Me partnerin duhet te tregoheni me te duruar dhe te kujdesshëm sot. Ai nuk do jete ne humor shume te mire dhe nga momenti ne moment mund te nisin debate. Beqaret do jene te privilegjuar dhe do miklohen nga persona te shumte. Shfrytëzojeni mundësinë për te gjetur me te përshtatshmin. Mos u dekurajoni ne planin financiar edhe nëse buxheti dobësohet paksa.
Akrepi

Dite mjaft e animuar dhe emocionuese kjo e sotmja për çiftet. Nuk do keni me divergjenca me njeri-tjetrin dhe do flisni me hapur me partnerin. Beqaret nuk duhet te mërziten nëse nuk gjejnë menjëherë personin ideal. Beni durim dhe shume shpejt jeta juaj do ndryshoje. Ne planin financiar nuk do keni as problemin me te vogël. Kryeni shpenzimet me te nevojshme.
Shigjetari

Do keni shume keqkuptime me partnerin tuaj sot dhe nuk do arrini dot te sqaroheni. Atmosfera do jete përgjithësisht delikate dhe e tensionuar. Beqaret do tregohen me te hapur dhe do fillojnë aventura te kënaqshme. Nuk do ndiheni me vetëm. Mos pretendoni te keni përmirësime te menjëhershme ne planin financiar, por mundohuni pak nga pak te hiqni disa para mënjanë.
Bricjapi

Jeta ne çift nuk do ndikohet aspak nga yjet gjate kësaj dite. Çdo gjë do shkoje ashtu si ju e keni menduar, prandaj shfrytëzojeni sa te mundni. Beqaret do e dine mire çfarë hapash te hedhin ne mënyrë qe te ndihen sa me mire. Nuk është e thënë qe ata te fillojnë menjëherë një histori dashurie serioze. Ne planin financiar mundësitë për ta përmirësuar situatën do jene te mira.
Ujori

Ambienti yjor do jete shume i përshtatshëm për te dashuruarit. Do jeni me tolerante dhe do bashkëpunoni me gjithçka për partnerin tuaj. Përgatituni te merrni edhe ndonjë propozim. Beqaret do kenë mundësi vetëm për takime pa te ardhme, por do jete ne dorën e tyre nëse do përfitojnë apo jo nga ato. Ne planin financiar duhet marre masa drakonike për t’ia dale.
Peshqit

Pas zënkave te shumta qe keni pasur ne jetën tuaj sentimentale, sot do filloni t’i sqaroni një nga një ato dhe do mendoni për te ardhmen. Beqaret do mbështeten mjaft nga Venusi dhe ka gjasa ta gjejnë personin e duhur nj enje ambient ku do shkojnë. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme duke qene se situata do jete mjaft e favorshme.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
fredi_milo@zbavitu.net
Para 25 muajsh  
  
deshira ime esht qe te kem fly box ne shtepin time
 
bena_999@hotmail.com
Para 25 muajsh  
  
shegi
 

Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh
Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh

Paketa Pushimesh ne KALABRI
7 Nete / 8 Dite, 3 vakte + pijet

Paketa Pushimesh ne ANTALYA
6 Nete / 7 Dite All Inclusive (avion+transferta+hotel +3 vakte + pijet pa limit)


Interpretimi i
Endrrave


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1305290035


Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan


Reklame
Digitalb