Horoskopi ditor, 30 maj 2013
 
0
0
Dashi
Dashi
Nëse e shihni qe marrëdhënia ne çift nuk po ec ashtu si ju e kishit menduar, bëni çmos qe t’ia rifitoni zemrën atij qe keni ne krah. Urani do jete planeti qe do iu mbështesë me se shumti. Edhe beqaret fale ndihmës se planetëve do arrijnë te kenë takimin e shumëpritur. Ne planin financiar situata do stabilizohet ndjeshëm dhe kjo situate do jete afatgjate.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
fredi_milo@zbavitu.net
Para 29 muajsh  
  
deshira ime esht qe te kem fly box ne shtepin time
 
bena_999@hotmail.com
Para 29 muajsh  
  
shegi
 

Kopshti Çerdhe” Sarito”, një zgjedhje e zgjuar për ju prindër
Ne një zone te populluar te Tiranës, për me shume se 12 vjet, zhvillon aktivitetin e tij Kopsht Çerdhja Sarito, një mjedis ku fëmijët gjejnë argëtimin e tyre, dhe ju te dashur prindër një bashkëpunëto

Paketa Turistike në Europë
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545

Framesi Albania, just for you...
Zgjedh kreativitetin,stilin bashkohor dhe sherbimet profesionale me produktet ekskluzive!


Interpretimi i
Endrrave

1. flm (Para 23 oresh)
2. okkkkkkkkkkkkk
(Para 23 oresh)
3. Une jam luka (Para 4 ditesh)
4. duhet te kemi dinjitet (Para 5 ditesh)
5. mete vertet kjo po ndodh me mua (Para 7 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1305290035


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Luarasi